Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРОННОГО ПЕНСІЙНОГО ПОСВІДЧЕННЯ

Усім категоріям пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, необхідно отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП).

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) – це унікальний сучасний технологічний багатофункціональний інструмент, який дає змогу не тільки отримати пенсію, оплатити послуги онлайн, а й повноцінно користуватися всіма державними електронними сервісами:

поєднує функції посвідчення та платіжної банківської картки;

містить електронний цифровий підпис (ЕЦП), який дає змогу отримати електронні документи на веб-порталах органів влади (відтепер навіть з дому можна переглядати на веб-порталі послуг Пенсійного фонду України інформацію з електронної пенсійної справи про розмір пенсії та її складові, дані про страховий стаж, заробіток, сплачені внески тощо. Електронне пенсійне посвідчення надає можливість написати звернення, запити або подати заяву на перерахунок пенсії через Інтернет без відвідування Пенсійного фонду);

надає можливість контролювати гроші та керувати ними з дому в будь-який час;

дає змогу здійснювати банківські операції та безготівкові платежі чи поповнювати готівковими коштами картковий рахунок; оперативно без черг розраховуватися за комунальні послуги через Інтернет і найголовніше – отримувати пенсію вчасно.

І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові.

Пенсіонери віком понад 80 років, особи з інвалідністю І та ІІ  груп і немічні люди, які неспроможні особисто прийти в управління Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання, можуть звернутися в управління Фонду телефоном із проханням подати заяву вдома. Від їхнього імені документи можуть подати законні представники, опікуни, піклувальники (їм треба взяти із собою документи, що підтверджують їхній статус: паспорт,  ідентифікаційний код).

Громадяни, які не мають рахунку в Ощадному банку, можуть відкрити такий рахунок або перед зверненням в управління Пенсійного фонду, або ж тоді, коли забиратимуть виготовлення ЕПП. Для відкриття рахунку будуть потрібні паспорт, ідентифікаційний номер і пенсійне посвідчення. Якщо пенсіонер уже має відкритий картковий рахунок у цій банківській установі, на який здійснюється зарахування пенсії, то новий рахунок відкривати не треба.

Як одержати електронне пенсійне посвідчення?

Щоб отримати модернізований пенсійний документ, вам необхідно звернутися до Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку та надати наступні документи:

заява (на бланку встановленого зразка);

фото: 30х25 мм.;

оригінал паспорта;

оригінал довідки про надання ідентифікаційного номера;

для  внутрішньо переміщених осіб – довідка переселенця/ пенсійне посвідчення.

Електронне пенсійне посвідчення виготовляється безкоштовно.

Для пенсіонерів, які перебувають на обліку в м. Житомирі необхідно звернутися за адресою:

пл. Польова, 8, каб. 102 (тел. 33-39-79, 33-09-35).

Для пенсіонерів, які перебувають на обліку в Житомирському районі необхідно звернутися за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 48-а, каб. 2 (тел. 42-48-47).

Прийомні дні: понеділок – четвер з 9:00 до 17:15.

П’ятниця: з 9:00 до 16:00. 

Олена СТОЦЬКА,

заступник начальника  

Житомирського об’єднаного

управління Пенсійного фонду України

в Житомирській області

 

                         

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.