Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!

15 вересня 2018 року відбудеться наймасштабніше прибирання планети Земля! Стань частиною світової Еко історії!

Стратегічною метою проекту є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

В акції беруть участь громадяни, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства установи, співробітники яких приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності.

Акція «Зробимо Україну чистою разом!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним соціальним проектом, який проводиться винятково на громадських засадах. Акція вже стала найбільшим соціальним проектом України, який проходить під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко. Акцію «Зробимо Україну чистою разом!» проводить ГО «Let’s do it, Ukraine!», яка є частиною всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 20 мільйонів людей в 150 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

Проект має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти та прививає культуру піклування про навколишнє середовище, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у пошуку рішень для екологічних проблем та одночасно сприяє розвитку волонтерського руху в Україні.
Житомирський район втретє долучається до данної акції.

Координатор та його команда закликає долучитися до акції всі державні підприємства та установи, громадських активістів, комунальні служби, підприємців, навчальні заклади та звичайно, мешканців Житомирського району.

Давайте зробимо наш район чистішим разом!

Якщо ви збираєте групу людей та виходите на благоустрій свого селища чи села, просимо повідомити про це координатора (ми забезпечуємо всім необхідним інвентарем) – тел. 0730214776 чи у соціальній мережі Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100006301815161

Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

 Володимир ІСАЄВ,

координатором Житомирського району  

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.