Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЖИТОМИРЕ!

Шановні житомиряни і міста гості!

Від імені обласної організації політичної партії «ОСНОВА», лідером якої є Сергій Тарута, щиро і сердечно вітаю всіх вас із Днем нашого славного міста.

Житомиряни не дарма люблять своє затишне і зелене, сучасне і водночас давнє місто – своєрідну столицю українського Полісся. За тисячоліття Житомир з невеликого поліського поселення на березі Тетерева перетворився на обласний центр України. Це місто виховало не одне покоління поетів і літераторів, спортсменів і художників, вчених і спеціалістів.

Завдяки вашим зусиллям, дорогі житомиряни, місто молодіє і відроджується. Незважаючи на економічні негаразди, сьогодні наш Житомир продовжує набувати обрисів сучасного цивілізованого міста. Немало робиться в будівництві, в покращенні комунально-побутових умов жителів обласного центру, у вирішенні економічних та соціальних проблем.

І головне, тільки порозуміння та спільна праця дозволяють одержувати позитив у розвитку міста і позбутися тих негараздів, які час від часу дошкуляють нам.

У цей святковий день, вітаючи вас, бажаю всім миру і злагоди, добра і здоров’я, радості й достатку, сил і наснаги вам, приємних святкових відчуттів та вражень.

Нехай в душі кожного житомирянина не згасає любов до рідного міста і міцніє бажання зробити його ще красивішим, а життя в ньому заможнішим!

З повагою

Таміла ТКАЧУК,

голова Житомирської обласної

організації політичної партії

«ОСНОВА»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.