Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЩИРО ДЯКУЄМО ДEПУТАТУ ОБЛАСНОЇ РАДИ РАЇСІ ГУЛІЙ ЗА ТУРБОТУ ПРО НАШУ ШКОЛУ!

1 вересня депутат Житомирської обласної ради Раїса Миколаївна Гула відвідала село Піски Станишівської ОТГ Житомирського району. Першим урочистим заходом було відкриття комплексу вуличних тренажерів на шкільному подвір’ї, які  були встановлені за ініціативи депутата Р. М. Гули, завдячуючи їй на це були спрямовані  відповідні кошти. 

гул 3 [1600x1200]

Наступним заходом  в с. Піски  був захід, присвячений  Першому дзвонику,  у  якому взяла  участь Раїса Миколаївна, вона подарувала школі мультимедійну дошку та спортивні тренажери у спортивний зал Пісківської ЗОШ та привітала учнів, вчителів, батьків зі святом  та початком 2018-2019 навчального року.

Після свята учні 6-го класу Пісківської ЗОШ висловили слова подяки депутату Житомирської обласної ради Гулій Р. М.  за її вагу, турботу та придбання меблів  для класу англійської мови.   

У Будинку культури с. Піски, а саме у приміщенні, де займається зразковий танцювальний колектив «Вікторія», учасники колективу гарно зустріли та  привітали Раїсу Миколаївну та подякували їй за придбання дзеркал та іншого обладнання для навчання  дітей  танцями.

гул [1600x1200]

Від щирого серця дякуємо депутату Житомирської обласної ради Раїсі Миколаївні Гулій за особистий внесок у розвиток освіти, культури, спорту у населених пунктах  Житомирського району, в тому числі у с. Піски. Від усього серця бажаємо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам, Раїсо Миколаївно, за вашу натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю.

Жителі с. Піски

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.