Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

НА ВІДКРИТТЯ НОВОГО КОРПУСУ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №3 ПРИЇХАЛИ ДРУЖИНА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МАРИНА ПОРОШЕНКО ТА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ГЕННАДІЙ ЗУБКО

1 вересня у Житомирі відкрили новий корпус Житомирської міської гімназії №3. Подивитися, якою стала одна з найстаріших шкіл міста після реконструкції, приїхали дружина Президента України Марина Порошенко та Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

нов [1600x1200]

«Ми сьогодні побачили саме такий навчальний простір, таку сучасну українську школу, якою вона має бути. Тут враховане майже все необхідне, щоби діти отримували якісні знання, і на майбутнє могли реалізувати себе у житті. Дуже хотілося побажати, щоби був діалог, аби в майбутньому можна було б покращувати шкільний простір за практичними побажаннями батьків і освітян», – зазначила Марина Порошенко.

За словами Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, мало створити комфортні умови для навчання, відремонтувавши класні кімнати і коридори, вчителі також мають змінювати підходи і робити дітей кращими.

 «Дуже важливо, щоби наші комунальні заклади, які сьогодні створюють новий освітній простір, мали не тільки мотивуючий дизайн, безбар’єрність, доступність, енергоефективність. Тепер чекаємо на високі результати ЗНО. Ми хочемо, щоб муніципальні заклади були на рівні кращих приватних закладів. Для цього також треба змінювати підходи до навчання», – додав Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

Міський голова Сергій Сухомлин привітав учнів та батьків гімназії і подякував усім, хто допоміг реалізувати цей масштабний проект.

«Відкриття нового корпусу Житомирської міської гімназії №3 – знакова подія для міста. Це результат командної роботи! Перш за все я хочу подякувати батькам і дітям за два роки очікування. Дякую за постійну підтримку Марині Порошенко, Геннадію Зубку, Ігорю Гундичу,  без яких сьогодні цього свята не було б. Я вдячний депутатам міської ради та підряднику, який не підвів, і всім причетним! Попри те, що в країні йде війна, кожного року відкриваються нові школи. Це яскраво пріоритети держави. Усіх зі святом! Миру нам і любові!», – сказав очільник міста під час свого виступу.

Реконструкція будівлі Житомирської міської гімназії №3 тривала два роки і обійшлася у 101,6 млн грн.

У 2016 році міська влада запланувала капітальний ремонт старого корпусу Житомирської міської гімназії №3, де розміщувався харчоблок і 8 кабінетів, і якому уже понад 150 років. 

У червні 2016 року під час підготовчих робіт будівельники виявили величезну тріщину на несучій стіні. Згодом стався обвал стіни, а експерти визнали будівлю аварійною. Тоді ж вирішили знести приміщення, а на його місці збудувати новий корпус.

Відкриття нового корпусу Житомирської гімназії № 3 було одним пріоритетів міської влади у 2018 році.

гімназ [1600x1200]

Їдальня [1600x1200]

спортзал_загальний [1600x1200]

Загальна площа нового корпусу гімназії – 4168,1 кв.м

Кількість поверхів – 4

Загальна кошторисна вартість – 101 611 202,00 грн

Виділено коштів з міського бюджету – 45 187 734,10 грн

Виділено коштів з державного бюджету – 55 568 220,00 грн

У цю суму входить також закупівля меблів, мультимедійного обладнання для класів, обладнання для лінгафонного кабінету та харчоблоку, перенесення комунікацій теплокомуненерго, облаштування прилеглої території: трьох спортивних майданчиків, паркану, придбання та висадка рослин тощо.

У планах міської влади на найближче майбутнє – термомодернізація старого корпусу гімназії.

Юлія ЧЕПЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.