Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЛЮБАР СВЯТКУВАВ ДЕНЬ СЕЛИЩА ЗІ СПІВАЧНОЮ ОЛЬГОЮ ПОЛЯКОВОЮ ТА НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ ВІКТОРОМ РАЗВАДОВСЬКИМ

 

Перший недільний день вересня у виборчому окрузі Віктор Развадовський розпочав з відвідин будівельного майданчика у Любарі, де по вулиці Костьольна, 23 за залучені ним з державної казни кошти (наразі надійшло 7,5 млн. грн.) тривають роботи із зведення плавального басейну на замовлення місцевого дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Світанок” Любарської районної ради.

cof

Народний депутат України поспілкувався із керівництвом генерального підрядника ПРБФ “Комунальник” про хід робіт на будові, зведення якої для лікування потребують тисячі дітей, учасників АТО, воїнів-афганців, потерпілих від аварії на ЧАЕС та осіб з інвалідністю. Почувши запевнення, що все йде за планом і, якщо не буде форс-мажорних ситуацій, уже до завершення наступного року об’єкт має бути зданий і введений в експлуатацію, Віктор Йосипович з жалем зізнався у тому, що першими ідею будівництва подібного оздоровчого центру у своєму райцентрі внесли романівчани, але через неконструктивні політичні суперечності на його малій батьківщині там похвалитися нічим. А тим часом любарчани окрім басейну уже мріють про соляні кімнати у зазначеній новобудові, окрему спортивну залу для витяжки хребта тощо.

До слова, як запевнив представників мас-медіа Любарський сільський голова ОТГ Володимир Герасимчук, за підсумками плідної розмови між ним та діючим народним депутатом України, у нього великі очікування від цієї зустрічі з Віктором Развадовським.

5-2 [1600x1200]

10 (2) [1600x1200]

9 (2)

У центрі Любара, де другого вересня урочисто святкували День селища, слова Віктора Развадовського з центральної сцени двічі зустрічали оваціями тисячі місцевих жителів та гостей селища. Перший раз бурхливі тривалі схвальні оплески публіки прозвучали після того, як Віктор Йосипович повідомив громадськість про те, що, попри недостовірні слухи небезпідставно не впевнених у собі його недоброзичливців, він братиме участь у чергових виборах до Верховної Ради. Бо, хоч багато доброго ним уже зроблено, має тверде прагнення зробити ще більше. Другий раз – коли запросив на сцену популярну українську співачку та телеведучу Олю Полякову, яка, відповідно до побажань любарчан, завдячуючи їхньому народному депутатові України, прибула з концертною програмою до Любара.

Традиційно поспілкувався представник від 67 Чуднівського мажоритарного виборчого округу Житомирщини у законодавчому органі України також із представниками ЗМІ. Передавши з нагоди початку нового навчального року, користуючись нагодою, побажання учням і студентам Житомирської області відкриття нових горизонтів пізнання себе і світу, вчителям і викладачам – натхнення від успіхів вихованців, батькам – гордості за своїх дітей, Віктор Развадовський зауважив, що не розуміє поточної поведінки працівників Міністерства освіти і науки, які за умови вчасно виділених фінансів не забезпечили школярів підручниками, а першокласників меблями відповідно до вимог “Нової української школи”.

Щодо перспектив роботи парламенту, то той, на думку Віктора Йосиповича, вступає у свій найтяжчий період, оскільки де-факто стартувала президентська виборча кампанія.

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.