Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ТРИВАЄ ЗБІР БЛАГОДІЙНИХ КОШТІВ НА ПРИДБАННЯ КОМП’ЮТЕРНОГО ТОМОГРАФА ДЛЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

Медичний колектив комунальної установи «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради прагне до забезпечення сталого надання спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам згідно сучасних вимог, зокрема діагностики важких захворювань методом комп’ютерної томографії в умовах районної лікарні.

Керівництвом району та лікарні було прийнято рішення про закупівлю нового сучасного комп’ютерного томографа. Однак сума, яка необхідна для його придбання, є досить значною для районного бюджету. Тому керівництво лікарні виступило з ініціативою про залучення позабюджетних коштів і звернулось до депутатського корпусу району, до депутатів обласної ради та народних депутатів, керівників ОТГ та підприємств, підприємців та меценатів щодо надання відповідної фінансової допомоги.

Наразі найбільше надійшло матеріальної допомоги на придбання комп’ютерного томографа від: ТОВ «Вертокиївка-Хміль» в сумі 100 тис. грн., ТОВ «ВІВАД-09» – 100 тис. грн., ДП «Житомирське лісове господарство» – 71 889,75 грн., КУ «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради – 59 070,64 грн., СТОВ «Ліщинське» – 50 тис. грн., ПП «Миролюбівське» – 50 тис. грн., ТОВ «Агро-Юніверсал» – 50 тис. грн., ТОВ «Крігер енергія» – 30 тис. грн.

Перерахували одноденний заробіток: райдержадміністрація та її структурні підрозділи – 45 тис. 084 грн., ДП «Житомирський військовий лісгосп» – 31 тис. 120 грн.

Серед ОТГ Житомирського району приєдналися до співфінансування: Станишівка в сумі 493 805 грн., Оліївка – 350 тис. грн. та Глибочиця – 200 тис. грн.

Левківська сільська рада виділила на проект 150 тис. грн., Вертокиївка, Березівка, Головенка, Василівка, Кодня перерахували по 10 тис. грн.

Також отримано допомогу від підприємців району – 372 тис. грн. З районного бюджету на придбання комп’ютерного томографа виділено 2 млн. 075 тис. грн.

Загалом вже зібрано понад 4,1 млн. грн. 

Адміністрація та колектив лікарні вдячні всім, хто приєднався і взяв участь у благодійному зборі коштів та сподіваються на подальшу допомогу всіх небайдужих у співфінансуванні закупівлі комп’ютерного томографа для задоволення потреб у якісному та вчасному діагностуванні проблем зі здоров’ям жителів Житомирського району.

Бажаючі долучитися до благодійної акції можуть перерахувати кошти на: р/р 31559339134722 ГУ ДКСУ у Житомирській області, МФО 811039, код ЄДРПОУ 01991671 (на придбання комп’ютерного томографа).

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.