Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ІЗ СЕРПНЯ КОШТИ ЗА ПОСЛУГИ ЦНАП ЖИТОМИРСЬКОЇ РДА НАДХОДЯТЬ ДО РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ

Завдяки понад піврічній наполегливій роботі керівництва Житомирської райдержадміністрації та районної ради з органами державної влади різного рівня, зокрема – профільним комітетом Верховної Ради та Міністерством фінансів, наприкінці серпня 2018 року досягнуто вагомих результатів щодо розширення податкової бази та відповідного збільшення надходжень до районного бюджету.

Цього вдалося досягти в результаті зміни методики зарахування коштів, що раніше надходили від Управління державної міграційної служби Житомирської області за послуги, які надає Центр надання адміністративних послуг Житомирської РДА, в бюджет м. Житомира.

Станом на 28 серпня 2018 року, цей механізм змінено і на рахунок Житомирської РДА за оформлення її ЦНАПом паспортів для виїзду за кордон та паспортів громадянина України у формі ІD-картки перераховано перші 70% коштів від загальної суми, які надійшли за такі послуги з початку місяця. Це склало 69 тис. 720 грн. Решта коштів у розмірі 30%, або 29 тис. 880 грн., перераховано в державний бюджет.

Подібний механізм розподілу коштів діятиме і надалі, а районний бюджет отримуватиме регулярні щомісячні надходження.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.