Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

СВОБОДІВЦІ ОБЛРАДИ СПРЯМУВАЛИ СВОЇ ДЕПУТАТСЬКІ КОШТИ НА ПІДТРИМКУ ОСББ ЖИТОМИРА

Три депутати фракції ВО «Свобода», які обирались по місту, ознайомлені якнайкраще з потребами мешканців Житомира. Тому зазначають, що й надалі будуть співпрацювати з кожним жителем міста й ініціювати вирішення їх важливих питань і проблем.

 «Нині життя диктує нові умови – вже не можна сидіти і чекати, що хтось інший подбає про твій будинок, під’їзд, прибудинкову територію. Це спільне майно співвласників багатоквартирних будинків, отже треба організовуватися та брати відповідальність на себе.

Так і роблять зараз голови ОСББ, попри те, що коштів на покриття всіх життєвоважливих питань вкрай не вистачає. Ми розуміємо, що додаткових фінансів потребують і школи, й лікарні, і дитячі садочки, але не маємо забувати про найактивніших мешканців міста, які прагнуть покращити своє життя й заслуговують на це», – зазначає голова фракції ВО «Свобода» облради, очільник Житомирського обласного осередку ВО «Свобода» Сидір Кізін.

Тому депутати-свободівці спрямували частину коштів, виділених на їхню депутатську діяльність, на допомогу об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків міста, голови яких вже давно звертаються з проханням забезпечення їх хоча б оргтехнікою.

 «Така співпраця налагоджена вже давно, адже свободівці ще раніше ремонтували власними силами дахи, ставили двері в будинки. Тому працюватимемо в такому напрямку й у майбутньому», – додає Сидір Кізін.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.