Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ВОЛОНТЕР НА ІНВАЛІДНОМУ ВІЗКУ ЮРІЙ ОПАНАСЮК: «Я НЕ МОЖУ ІНАКШЕ»

Виконувач обов’язки заступника командира 50-го окремого ремонтно-відновлювального полку з морально-психологічного забезпечення підполковник Віталій Грицун, завідуючий бібліотекою полку Михайло Мозгових та капелан ієрей Богдан привітали волонтера Юрія Опанасюка з Днем  незалежності України.

З початку воєнних дій на сході України Юрій Володимирович Опанасюк бере активну участь у волонтерському русі. Незважаючи на те, що пересувається  на інвалідному візку (інвалід першої групи з дитинства), він є взірцем мужньої людини.  У нього добре серце, щира українська душа і безмежна любов до України. Він був серед тих, хто в перші дні АТО споряджав медичною технікою реанімобіль для воїнів 95-ої окремої аеромобільної бригади, передав свій інвалідний візок. За власні кошти допомагав у придбанні військового обладнання та необхідних речей для воїнів АТО. Загалом з власних заощаджень Юрій Володимирович витратив понад 150 тисяч гривень на підтримку української армії та її бійців. Його нагороджено знаком  народної пошани «Волонтер України».

За волонтерську та активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у забезпечення захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України Юрій Опанасюк відзначений Почесною грамотою голови Житомирської ОДА  Ігоря Гундича та грошовою винагородою, які йому вручив Віталій Грицун.

– Хай надихають та підтримують вас рідні, додається вам сил та енергії на довгі роки життя, –  з такими побажаннями звернувся до Ю. Опанасюка  підполковник В. Грицун.

Грошову винагороду Ю. Опанасюк передав капелану ієрею Богдану для облаштування каплиці на території 50-го окремого ремонтно-відновлювального полку.

– Я не можу інакше, – сказав Ю. Опанасюк.

У найближчих номерах «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ» читайте розповідь про незвичайну і водночас надзвичайну людину – волонтера Юрія Володимировича ОПАНАСЮКА.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.