Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЛЕВКІВ – НАЙКРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО ЖИТОМИРЩИНИ

25 серпня у селі Садки на прекрасному спорткомплексі «Юність» під егідою ВФСТ «Колос» відбулися обласні змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок, перетягування канату та гирьового спорту у рамках програми «Краще спортивне село України 2018 року».

Садки-15-3 [1600x1200]

Учасників змагань під час урочистого відкриття заходу привітали Садківський сільський голова Михайло Яромов, представник народного депутата України Віктора Развадовського Василь Козел, заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах та голова Житомирської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Сташенко, які побажали спортсменам проявити найкращі людські якості та у чесній боротьбі показати максимальні позитивні результати.

– Для Житомирського району велика честь приймати найкращих атлетів нашої області у таких престижних змаганнях. Не маю жодного сумніву, що ця подія дасть поштовх для подальшого масового залучення до спорту та здорового дозвілля жителів нашого регіону. Я щиро бажаю успіхів представникам усіх команд і, заздалегідь, прошу вибачення у наших гостей за те, що активно вболіватиму за своїх – левківських спортсменів. При цьому хочу наголосити: нехай переможе сильніший! – зауважив у своєму виступі Василь Стах.

Садки-3 [1600x1200]

Садки-55 [1600x1200]

У безкомпромісні, при цьому коректній боротьбі перше загальнокомандне місце і титул «Краще спортивне село Житомирщини 2018 року» вибороли умовні господарі – спортсмени села Левків, які посіли перші позиції у тенісі, гирьовому спорті, перетягуванні канату, виявилися другими у волейбольному протистоянні, третіми – у футболі та несподівано лише четвертими у шашках. Уже наступного місяця вони матимуть змогу позмагатися у прикарпатській Ворохті ще й за звання «Краще спортивне село України 2018 року».

Під час урочистого закриття змагань голова ЖОО ВФСТ «Колос» Олександр Сташенко зізнався, що вибір на місце цьогорічних фінальних змагань він обрав не випадково, оскільки хотів продемонструвати іншим районам Житомирської області те ставлення до спорту, яке уособлює керівництво Садківської громади. На що відразу відреагував Левківський сільський голова Станіслав Окоча, запевнивши, що уже найближчим часом подібна спортивна споруда прикрасить героїчний Левків.

Після цього з рук представника народного депутата України Віктора Развадовського Василя Козела та голови ЖОО ВФСТ «Колос» Олександра Сташенка переможці спортивних змагань отримали дипломи, медалі та кубки.

Тарас ЖИЛА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.