Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

В ОЗЕРНОМУ ПРОВЕЛИ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР ДО ДНЯ АВІАЦІЇ УКРАЇНИ

Весь український народ з глибоким почуттям гордості спостерігав за чудовим дійством – військовим парадом в Києві  на  День незалежності України. У повітряній частині параду взяли участь льотчики з військової частини, що дислокується в Озерному. Особовий склад цієї частини (авіаційної бригади) протягом багатьох років  з честю виконує свій військовий обов’язок по захисту повітряних кордонів України.

Підготовка до параду віднімала багато сил та часу у льотного та інженерно-технічного складу авіаційної бригади. Але вже після святкування Дня Незалежності  25 серпня в день свого професійного свята – Дня авіації України – військові авіатори організували та провели турнір з футболу.

З відкриттям спортивного свята авіаторів привітала завідуюча сектором сім’ ї, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації Мирна Інна Олексіївна.

У  змаганнях взяли  участь шість команд військових частин та підрозділів Озерненського гарнізону. Також до змагань долучилась команда студентів Київського національного авіаційного університету. Після запеклої боротьби до фіналу пройшли команди авіаційної бригади – «Авіатор» та батальйону зв’язку  «Зв’язківець». На останній хвилині матчу перемогу у змаганнях виборола команда «Авіатор» з рахунком  –  2:1 (на фото).

У матчі за третє місця зустрілися  команда військової частини А3358 та студентів  Київського національного авіаційного університету. Переміг досвід команда військової частини А3358.

Кубок команді-переможниці змагань та подарунки (м’ячі  та грамоти за перші три місця) вручив заступник голови Житомирської районної ради Стах Василь Миколайович.

озерне нове [1600x1200]

Окремо треба сказати про те, що змагання пройшли організовано завдяки допомозі народного депутата України Віктора Развадовського. Саме він придбав для нагородження команд-переможниць кубок, м ’ячі, грамоти, подарунки. В. Развадовський завжди надає допомогу військовим частинам Озерненського гарнізону в питаннях покращення боєздатності підрозділів та  повсякденній  діяльності. Як справжній народний обранець, він також постійно піклується і про покращення умов  життя мешканців селища Озерне. Багато проблемних питань вирішено саме завдяки допомозі народного депутата.

 Андрій ЖДАНОВ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.