Сьогодні: 23 березня 2019 року - субота

wordpress themes.

БОЙОВА НІЧИЯ: «СОКІЛ» – «ЗОРЯ» (2:2)

бойова 2 [1600x1200]

25 серпня збірна Житомирського району ФК «Сокіл» провела черговий матч у Першості Житомирської області з футболу сезону 2018 року. В Глибочиці на стадіоні імені Міщенка наша команда приймала ФК «Зоря» з села Врублівки Романівського району.

бойова 1 [1600x1200]

Початок поєдинку залишився за господарями поля, які раз по раз турбували голкіпера гостей Дениса Куца. На 21-й хвилині гравець «Зорі» зіграв рукою у своєму штрафному майданчику і досвідчений арбітр Ігор Іванцов, який обслуговував цей матч, без вагань призначив пенальті, який бездоганно реалізував граючий тренер «Сокола» Андрій Островський – 1:0!

Після забитого голу картина гри не змінилася – територіальною ініціативою володіли господарі поля, а гості проводили небезпечні контратаки, одна з яких і призвела до взяття воріт «соколят» на 34-й хвилині – 1:1. Гравці «Сокола» кинулися атакувати, але знову «нарвалися» на стрімку контратаку гостей: на 38-й хвилині рахунок зустрічі став – 1:2.

Та вже через п’ять хвилин «соколята» зрівняли рахунок: врублівські захисники помилилися під час виконання положення поза грою і Андрій Островський переправив круглого у пусті ворота – 2:2!

Після перерви трохи свіжішими на полі виглядали гості, які  мали декілька чудових нагод аби забити третій м’яч у ворота «Сокола». Господарі ж поля, тільки під кінець зустрічі, змогли вирівняти гру і мали шанси «вирвати» перемогу, але фортуна цього разу була на боці футболістів з Романівщини. Як підсумок,  закономірна бойова нічия – 2:2!

Свій наступний матч ФК «Сокіл» проведе на виїзді  в перший день осені – 1 вересня – в Черняхові проти команди «Технічний ліцей» з села Сали Черняхівського району.

«Сокіл» (Житомирський район) – «Зоря» (с. Врублівка Романівський район) – 2:2 (2:2).

25 серпня 2018 р. с. Глибочиця. Стадіон ім. Міщенка. 150 глядачів.