Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

У КАЛИНІВЦІ СВЯТКУВАЛИ ЯБЛУЧНИЙ СПАС І ДЕНЬ СЕЛА

19 серпня у Другий – Яблуневий – Спас жителі села Калинівка Левківської сільської ради із освятою фруктів, овочів та інших плодів природи урочисто відзначили День села.

калинівка 24 [1600x1200]

До слова, до приходу збудованої за кошти прихожан у 1870 році у Калинівці церкви Покрови Богородиці були приписані села Глибочиця (тоді – Вацко) і Гадзинка.

Калинівка – один з чисельних населених пунктів, який дуже постраждав внаслідок геноциду українського народу у 1932-33 роках.

Поруч із селом археологами виявлено декілька поселень I тисячоліття до Різдва Христового та III-V, VІІІ-Х, Х-ХІІ і ХІІ-ХІІІ століть нової ери.

З нагоди Дня села, Преображення Господнього та прийдешнього Дня Незалежності України щастя – здоров’я, миру, добра, достатку, святкового настрою, сили і наснаги змінювати на краще свій населений пункт і нашу Батьківщину місцевим мешканцям та гостям Калинівки побажали Левківський сільський голова Олександр Окоча, народний депутат України Віктор Развадовський, депутати Житомирської районної ради Анатолій Давидов і Василь Козел.

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.