Сьогодні: 04 серпня 2021 року - середа

wordpress themes.

«СОКІЛ» ОБІГРАВ «ЮНІСТЬ»

18 серпня стартувало друге коло Першості Житомирської області з футболу сезону 2018 року. Свій перший матч після перерви збірна Житомирського району ФК «Сокіл» грала на виїзді в селі Волиця Андрушівського району проти місцевої команди «Юність».

З перших хвилин поєдинку ініціативою заволоділи «соколята», які вже на 11-й хвилині відкрили рахунок у зустрічі, дебютним голом за «Сокіл» відзначився новачок клубу Артем Бедрачук. Надалі господарі поля трохи вирівняли гру, але за гострими моментами перевага була на боці футболістів з Житомирського району, які мали ще декілька нагод для того аби подвоїти рахунок. Проте ударам Іванова та Марцуна забракло влучності, а ще один гол Бедрачука було не зараховано через офсайд. Та все ж під завісу першого тайму на 41-й хвилині «соколятам» вдалося втекти у контратаку, яку завершив результативним ударом Віктор Федорчук. 0:2 – за такого рахунку команди пішли на перерву.

Другий тайм більш активніше розпочали господарі поля і на 51-й хвилині їм вдалося відквитати один м’яч – 1:2. Але буквально  через хвилину суперфорвард «соколят» Артем Бедрачук на крейсерській швидкості промчав крізь оборонні редути  «юніорів» і завдав невідпорного удару по воротам «Юності» – 1:3!

Після пропущеного голу ініціативою заволоділи футболісти з Волиці, але до кінця матчу змогли лише скоротити рахунок до мінімуму. У підсумку важка гостьова перемога футболістів «Сокола» з рахунком 2:3.

Інші результати групи «Б»:

«Зоря» – «Технічний ліцей» – 1:1.

ФК «Радовель» – «Авангард-ДЛГ» – 2:2.

Матч «Звягель-750» – «Полісся»(Олевськ) – не відбувся.

«Юність» (с. Волиця Андрушівський район) – «Сокіл» (Житомирський район) – 2:3 (0:2).

18 серпня 2018 р. с. Волиця. Стадіон «Колос». 150 глядачів.

Арбітр – А. Римчук.

Голи: ? (52), ? (79).  – А. Бедрачук-2 ( 11, 53), В. Федорчук (41)

Попередження: немає — Б. Марцун, Б. Мосійчук.

Свій наступний матч ФК «Сокіл» проведе вдома 25 серпня на стадіоні імені Міщенка в с. Глибочиця проти ФК «Зоря» з села Врублівка Романівського району. Початок зустрічі о 13:00. Запрошуємо всіх шанувальників футболу прийти на стадіон і підтримати свою районну команду!