Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

РАДОМИШЛЬСЬКІ СВОБОДІВЦІ ІНІЦІЮЮТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ ПАМ’ЯТНОГО ЗНАКУ ВОЇНАМ УПА-ПІВНІЧ

Радомишльські свободівці спільно з місцевим осередком Братства вояків ОУН-УПА та товариством «Просвіта» звернулись до міського голови з проханням надати дозвіл та визначити місце встановлення пам’ятного знаку на честь воїнів УПА-Північ на території села Велика Рача Радомишльського району.

«Керуючись Законами України ʺПро правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ ст.ʺ та ʺПро місцеве самоврядуванняʺ, з метою популяризації історії та досвіду повстанського руху на теренах нашого краю і патріотичного виховання молоді, з нагоди 75 роковин бою підрозділу УПА-Північ з німецькими окупантами у селі Велика Рача, просимо надати дозвіл та визначити місце встановлення пам’ятного знаку на території села», – йдеться у зверненні.

Очільник Радомишльського районного осередку ВО «Свобода» Сергій Галицький наголошує на важливості цієї ініціативи: «Імена воїнів УПА, героїв, які боролися за незалежну Україну, затавровані на десятиліття. І задля наведення історичної справедливості, збереження історичної пам’яті і вшанування учасників повстанського руху ми ініціюємо встановлення пам’ятного знаку на їх честь – честь воїнів УПА-Північ».

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.