Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА СЕРГІЙ СУХОМЛИН ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У НАПІВМАРАФОНІ ДО ДНЯ МІСТА І БІГТИМЕ 10 КІЛОМЕТРІВ

Сергій Сухомлин візьме участь у 3-му Космічному напівмарафоні, який відбудеться 9 вересня у Житомирі з нагоди відзначення Дня міста і запрошує житомирян та гостей приєднатись до заходу.

«Нещодавно стартувала реєстрація на Космічний напівмарафон-2018 до Дня міста. На цей момент вже зареєструвалися близько двох сотень людей. Свою участь у Космомарафоні підтвердив і міський голова Сергій Сухомлин. Він обрав забіг на 10 кілометрів», – повідомила очільниця управління сім’ї,  молоді і спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

Організатори та партнери свята обіцяють учасникам і глядачам цікаву програму. Крім півмарафонної дистанції 21,1 км свої сили можна спробувати у забігу на 10 км, 3 км, 1 км та 300 м, а також у естафеті.

Усім учасникам забігу вхід до унікального житомирського музею космонавтики – безкоштовний, а переможець отримає грошовий приз 10 000 грн.  

Зареєструватися можна на сайті http://newrun.com.ua/zhitomir.html.

Нагадаємо, космічно-спортивний захід у Житомирі відбудеться вже втретє. Традиційно він приурочений святкуванню Дня міста. Цьогоріч до організації долучилася компанія «Нова Пошта».

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.