Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ДЕПУТАТ-СВОБОДІВЕЦЬ МАКСИМ ВІЛІВЧУК ЗВЕРНУВСЯ ДО ВЛАДИ МІСТА ЩОДО ВРЕГУЛЮВАННЯ РУХУ НА ПЕРЕХРЕСТІ ШЕВЧЕНКА-ОСТРОЗЬКИХ

 

Депутат фракції ВО «Свобода» облради Максим Вілівчук звернувся  до влади міста Житомира стосовно вирішення питання врегулювання руху автотранспорту на перехресті вулиць Шевченка-Князів Острозьких, де в черговий раз 14 серпня трапилась дорожньо-транспортна пригода.

Свободівець вже неодноразово надсилав звернення щодо цієї ділянки дороги. З 2011 року триває листування щодо будівництва там світлофорного об’єкта.

Окрім цього, депутат вказує на суперечливість деяких відповідей міськради щодо цього питання: в одній з них йде мова про облаштування зазначеного перехрестя піднятими пішохідними переходами, а в іншій – про будівництво світлофору згідно з Програмою організації безпеки руху транспорту та пішоходів на 2018рік. Проте станом на серпень 2018 року не зроблено жодних дій.

«Враховуючи вищевикладене та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, збереження життя і здоров’я громадян та попередження виникнення ДТП, прошу Вас взяти на контроль це питання та сприяти у фінансуванні та встановленні світлофорного об’єкту в найкоротші строки», – йдеться у зверненні.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.