Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

Таміла ТКАЧУК: «НАША НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ – ДОСЯГНЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ»

Інтерв’ю голови Житомирської обласної організації політичної партії «ОСНОВА» Таміли Андріївни ТКАЧУК  для «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ».

ТКАЧУК  Таміла Андріївна – підприємець, юрист, економіст, громадський діяч, голова Житомирської обласної організації партії «ОСНОВА».

У 1993 році здобула економічну освіту.

Свій трудовий шлях почала з державного службовця.

У 2002-2011 роках займалася підприємницькою діяльністю.

З 2011 року почала працювати в юриспруденції.

З 2013 року працює на посаді директора ПП «Регіональний центр правової допомоги».

У 2017 році закінчила Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого.

У 2017 році заснувала Громадську організацію «На захисті дитинства», діяльність якої спрямована на запобігання насильства над дітьми у сім’ї.

Працює над проектом «Рівні можливості», метою якого є сприяння підвищенню гендерної свідомості різних цільових груп.

Заміжня, виховує трьох синів.

– Таміло Андріївно, Ви успішно працюєте на юридичній ниві, маєте певні успіхи та авторитет на Житомирщині. Чому вирішили йти у політику?

– Мені, як юристу, дуже близька тема законодавчих процесів, тому що я кожен день стикаюся з недолугістю законодавства, яке призводить до перевантаження судів та у «ручному режимі» має вирішувати життєві проблеми громадян…

 Це є результатом роботи Верховної Ради України. Ми бачимо, що представлені у раді політичні сили  захищають свої корпоративні інтереси, а не інтереси країни.

Єдиний можливий варіант змінити ситуацію – змінити владу. Для реалізації цього завдання і потрібна політична партія.

– Розкажіть більш детально про особливості партії «Основа» та її засновника, на кого ви орієнтовані, хто фінансує партію?

Політична партія «Основа» орієнтована  на людей справи, незалежно від їх професійної сфери. Ми вважаємо, що держава повинна передусім підтримувати працюючих людей. Вони – ключова ланка, яка може розімкнути ланцюг зубожіння українців. Саме на підтримку людей справи ми розраховуємо і цим відрізняємося від більшості українських політичних сил, які переважно апелюють до соціально незахищених верст населення. Наша ідеологія, наша національна ідея – це досягнення економічного благополуччя кожного українця.

Засновником нашої партії є народний депутат Сергій Тарута. Він не займає ніяких високих постів у партії, а лише сприяє об’єднанню людей, які готові прийти в команду політичної партії «Основа» для будівництва держави з самої основи – з нового громадського договору, з нової Конституції, і далі – по усій державній вертикалі…

Фінансують нас члени партії і громадяни, які підтримують наші ідеї. Серед наших прибічників є багато підприємців, тому ресурсів для боротьби і перемоги у нас досить.

– Із засобів масової інформації стало відомо, що партія сформувала свою програму в доктрині «Україна-2030». Це дійсно вихід із глухого кута?

Доктрина «Україна-2030» – це фундаментальна праця,  розроблена п’ятьма ведучими університетами України за участі бізнес-співтовариства і активістів. Доктрина грунтується на тому, що у нас в Україні є величезний потенціал, який потрібно не лише зберегти, але і примножити. Ще з радянських часів Україна була найбільшим центром розвитку науки та промисловості. А зараз нас намагаються перетворити на сільськогосподарський придаток більш розвинених країн та джерело постачання сировини і дешевої робочої сили.

– Як  між собою співвідносяться доктрина «Україна-2030» і анонсована партією «Програма стрімкого розвитку»?

Доктрина «Україна-2030» – це позапартійний документ, відкритий для використання прогресивними проукраїнськими політсилами і громадськими організаціями, а «Програма стрімкого розвитку» – це вже суто партійний документ, розроблений на фундаменті доктрини.

«Програма стрімкого розвитку» – це наш конкретний план дій на найближчий період. Це план наших першочергових кроків після приходу до влади в Україні. Це наші зобов’язання перед народом.

У Програмі сформульовані 10 основних пунктів, які ми обіцяємо реалізувати:

  1. Ми створимо 2 мільйони робочих місць з гідною зарплатою, і країна

ЗаПрацює!

  1. Ми суттєво знизимо податки, і країна ЗаПрацює!
  2. Ми повернемо гроші, вкрадені з банківської системи, і країна ЗаПрацює!
  3. Ми скоротимо кількість чиновників утричі, і країна ЗаПрацює!
  4. Ми знизимо ціну на газ та електроенергію, і країна ЗаПрацює!
  5. Ми знімемо блокаду Донбасу, і країна ЗаПрацює!
  6. Ми замінимо кредити МВФ на інвестиції, і країна ЗаПрацює!
  7. Ми надамо доступні кредити бізнесу, і країна ЗаПрацює!
  8. Ми повернемо державні замовлення на українські заводи, і країна ЗаПрацює!
  9. Ми доб’ємося від Росії компенсації збитків, і країна ЗаПрацює!

– А щодо плану врегулювання конфлікту на Донбасі? Адже вашому лідеру народному депутату Сергію Таруті добре відомі проблеми Донецької області. І зняття блокади Донбасу, напевно, є одним із найголовніших завдань партії?

– Сьогодні влада не демонструє реальних, практичних кроків для припинення війни. Вона не розуміє, як розвивати економіку, вона не знає, про що ще можна дискутувати з суспільством, яке фактично вже виразило вотум недовіри і парламенту, і президенту, і уряду. Ми сформулювали дієвий план мирного врегулювання на Донбасі – мирний план Сергія Тарути «Три Основи: Безпека, Легітимність, Довіра». І рік тому запропонували його усім владним політ силам. Беріть і впроваджуйте! Цей план включає введення миротворчого контингенту ООН у всій зоні конфлікту з одночасною установою на територіях міжнародної тимчасової адміністрації, що поетапно звільняється, аж до виходу на нині неконтрольовані ділянки межі Україна – РФ.

Блокада Донбасу – це сценарій, вигідний Росії. Ініціатори блокади, швидше за все, що не безпосередньо, але підіграли і бойовикам, і Росії. Саме їх дії послужили відправною точкою націоналізації українських активів в окремих районах Донецької та Луганської областей. Зараз на підприємствах, які залишилися на Донбасі, продовжують господарювати бойовики. А Росія таким чином позбавилася від конкурента на світових ринках металопродукції.

– Дуже болючою сьогодні є проблема реформ в медицині, освіті та судоустрою. Яка позиція партії в цих питаннях?

Позиція однозначна – це не реформи! Тому що маркерами справжніх реформ є поліпшення життя громадян. Жодна з так званих реформ не відповідає цій ознаці.

Втім, критикуючи, потрібно пропонувати. Тому ми вже приблизно півроку як організували усередині партії центри компетенції по найважливіших галузях. Запрошуємо туди фахівців, проводимо стратегічні сесії, пишемо галузеві програми, тестуємо їх на відповідальність вказаним критеріям, шукаємо синергію, підбираємо управлінців. Ці центри компетенції доки працюють не публічно. Але будуть готові після нашої перемоги на виборах презентувати плани дій, що пропрацювали з кожного з напрямків, включаючи медицину, освіту, адмінреформу.

Прес-служба Житомирської

обласної організації ПП «Основа»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.