Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ПРОБЛЕМИ ЛЮДЕЙ БЛИЗЬКІ ДЛЯ ДЕПУТАТА ВІКТОРА РАЗВАДОВСЬКОГО

Щирі слова вдячності за вклад у розбудову Збройних Сил України, побажання здоров’я, щастя, миру, достатку та добра на довгі роки від імені особового складу 50-го окремого ремонтно-відновлювального полку на адресу учасника бойових дій, представника Житомирщини у Верховній Раді від 67-го Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктора Развадовського висловив тимчасово виконуючий обов’язки командира підполковник Сергій Марчук під час чергової благодійної допомоги парламентарія військовій частині А1586. Цього разу – такої необхідної для українських військових одиниці оргтехніки, як багатофункціональний пристрій “SAMSUNG“.

Наразі переважна частина особового складу 50-го окремого ремонтно-відновлювального полку перебуває у зоні ООС (донедавна – АТО), де оперативно відновлює бойову техніку, яка вийшла з ладу під час бойових дій.

Уже звично не залишив без уваги Віктор Развадовський і звернення своїх земляків з колишнього військового містечка №115 (нині – населений пункт Березівської сільської ради), передавши посильну фінансову допомогу на ремонт даху місцевого спортзалу та задля безпечної безперебійної роботи котельні дитячого садочка “Веселка”, у випадку аварійного чи з інших причин відключення закладу від електромережі, акумуляторну батарею VEGA (напругою – 12В, об’ємом місткості – 140Аh, силою пускового струму – 900А).

cof

dav

А щоб підтримати на належному рівні бойовий дух захисників територіальної цілісності та незалежності України, Житомирська районна рада ухвалила рішення про купівлю за кошти по депутатській квоті представника команди Віктора Развадовського Василя Козела десятків екземплярів збірки сатиричних мініатюр публіциста, кандидата філософських наук Василя Василика “200 іронічних поглядів на росіян – “братів” наших заклятих”, частина з яких після придбання буде передана у бібліотеки району, а інші – у зону бойових дій українським військовим.

До слова, кошти від реалізації видання, автор якого 45 років прожив у Росії, отримав там три вищі освіти та після розпаду радянської імперії, повернувся в Україну (працював викладачем у Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича, згодом у Київському національному університеті ім. Михайла Драгоманова), спрямовуються на реабілітацію наших безстрашних воїнів-патріотів, які зазнали поранень у зоні ООС/АТО.

Тарас ЖИЛА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.