Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

З 335-ЛІТТЯМ, МЕШКАНЦІ СЛОБОДИ-СЕЛЕЦЬ!

11 серпня жителі та гості мальовничого села лівобережжя звивистого Тетерева Слобода-Селець, що примикає до Житомира, відсвяткували 335-ліття Дня села.

 

dig

cof

Учасників урочистого заходу з Днем Слободи-Селець привітали Василь Стах – заступник голови Житомирської районної ради, Юрій Матвійчук – Станишівський сільський голова, Руслан Ляшук – депутат Станишівської сільської ради та багато інших поважних людей.

Василь Стах висловив слова щирої вдячності керівництву Станишівської ОТГ за запрошення на зазначене свято, за надану можливість від імені народного депутата України Віктора Развадовського, голови Житомирської районної ради Сергія Крутія та депутатського корпусу району і себе особисто сердечно привітати і побажати добра місцевим жителям – міцного здоров’я, мирного неба, достатку, щасливого довгого віку і, звичайно, радісного настрою!

«Великою честю для мене було вручити Подяку Житомирської районної ради за багаторічну плідну роботу у галузі культури на благо рідного села Юлії Кухарській», – наголосив заступник голови Житомирської районної ради.

Олексій КОЛОС

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.