Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

У ДЕНИШАХ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

4 серпня День села відзначили мешканці мальовничих Денишів (у далекому минулому – село Дунаєць). Разом із ними на запрошення шанованих та поважних людей уже вкотре у святкуванні іменин одного з найкрасивіших населених пунктів Житомирщини взяв  участь заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах.

dav

Цього дня В. Стах побував на території місцевої школи, де, завдячуючи народному обранцеві від 67-го Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктору Развадовському, нещодавно з’явився черговий – третій у Денишах – сучасний багатофункціональний дитячий ігровий майданчик.

“Переконаний в тому, що ігрове містечко виявиться приємним сюрпризом на початку нового навчального року для учнів молодших класів Денишівської ЗОШ,” – поділився враженнями від побаченого В. Стах.

Під час спілкування з жителями села пролунало багато вдячних слів на адресу їхнього народного депутата України за його увагу до освітньо-виховних та медичних закладів громади, проведення культурних заходів, допомогу у ремонті доріг (на це у минулому році було спрямовано 400 тис. грн.), за матеріальну підтримку людей, які потрапили у складні життєві обставини.  

4 (3) [1600x1200]

cof

Користуючись нагодою, Василь Стах висловив жителям Денишів від себе особисто та представника Житомирщини у Верховній Раді Віктора Развадовського, депутатського корпусу Житомирської районної ради найщиріші вітання та побажання добра, міцного здоров’я, мирного неба, а селу процвітання. 

Надія СЕРДЕНЬКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.