Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

У ЖИТОМИРСЬКІЙ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ ЗРОБЛЯТЬ ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ ВАШЕ ЖИТТЯ ЗАБИЛО ЖИВИМ КЛЮЧЕМ

Доброго дня. Мене звати Людмила, я проживаю в столиці України – Києві. Однак щоб вирішити проблему зі  здоров`ям звернулася до малознайомої для пересічного українця клініки, що знаходиться в селі Станишівка і має статус звичайнісінької районної лікарні. Напевно, цікаво, що привело мене аж до Станишівки, адже Київ – це місто можливостей з широкою специфікою, в якому можна вирішити будь-яку проблему за будь-які кошти?

Річ була навіть не у фінансовій стороні. Мені довелося їздити Києвом і «збирати» діагнози, міняючи вид лікування (на той час мала серйозні проблеми з коліном). 

 Звичайно, перебуваючи за місцем проживанням, обійшла всіх можливих лікарів, які б змогли хоча б поставити конкретний діагноз, але ні хірург, ні травматолог, ні  невропатолог до остаточного «вердикту» не прийшли.

Я здавала безкінечну кількість аналізів, витрачала купу грошей на ліки, котрі не приносили полегшення, або поліпшували стан лиш на короткий час. Від такого лікування  виникали побічні ефекти. Кожен день мені доводилося терпіти нестерпний біль, нога не згиналася, здавалося, що я взагалі перестану ходити. У той момент було дуже важко, в першу чергу, морально, але найбільше  лякало почуття невідомості: ти відчуваєш, що з тобою щось не так, але розгадки цим процесам  не находиш, і це відчуття заганяє в глухий кут.

Проте спасіння прийшло несподівано. Знайомий нашої сім`ї  розповів історію порятунку своєї руки. Декілька років тому з ним стався нещасний випадок на роботі, в результаті якого  він отримав серйозні розриви сухожиль правої руки, які не підлягали відновленню. Лікарі відмовлялися оперувати чоловіка, адже це не дало б бажаного результату. Так як сам він родом з Житомирської області, дороги привели його до Житомирської районної лікарні. Операція, яку він переніс, повернула йому радість повноцінного життя. Лікарі зробили неможливе і відновили всі функції кінцівки, які потрібні людині в повсякденному житті.

Отже, зібравши всі сили в кулак і заручившись підтримкою близьких, я звернулася до Житомирської районної лікарні, сподіваючись на довгоочікуване полегшення та одужання. Хочу зазначити, що на такий теплий прийом я і розраховувати не могла. Весь персонал був привітним і ввічливим, лікарі вражали своїм індивідуальним підходом до кожного пацієнта, враховуючи його діагноз та потреби.
Вже першого дня в мене були зібрані всі можливі аналізи, потрібні для визначення діагнозу і призначення подальшого курсу лікування та проведене комплексне обстеження групою спеціалістів. У результаті обстеження було визначено кінцевий діагноз: деформуючий артроз 1-го ступеня, пошкодження медіальної колатеральної зв’язки, кіста Бейкера та ще декілька неприємних речей. Після цього одразу було визначено програму лікування, що складалася з комплексу медикаментозних препаратів та фізіопроцедур. Покращення стану здоров`я було відчутно вже за декілька днів. Безпосередньо на це також вплинуло і харчування та комфортна обстановка у відділенні. Лікарня розташована в парковій зоні, що забезпечувало повний відпочинок від суєти міста. Свіже, незабруднене вихлопами повітря… Звертаю увагу на те, що на території лікарні знаходиться аптека з досить демократичними цінами, яка дозволяє забезпечити себе препаратами без аналогових варіантів, також є декілька пристойних закладів по типу кафетеріїв.    

Після закінчення  курсу лікування я почувала себе краще не лише фізично, а й морально, за що дякую лікарям та персоналу лікарні, а особливо завідуючому травматологічного відділення Охремчуку Валентину Петровичу. Тому хотілося б визначити відділення травматології Житомирської районної лікарні з-поміж інших як таке, що повертає людям здоров`я та повноцінні й впевнені кроки в майбутнє життя.   

Щиро дякую усім співробітникам лікарні. Залишайтеся надалі такими, продовжуйте здійснювати свою благородну місію. А хворим дам пораду: не варто шукати дорогих клінік – приїздіть до Станишівки і тут в Житомирській районній лікарні зроблять все можливе, щоб ваше життя забило живим ключем.

З повагою

Людмила МАРЦИФЕЙ-СКОКУН,

Київ  

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.