Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

СЕРГІЙ МИКИТЮК ПРОВІВ РОБОЧУ НАРАДУ ЩОДО ПРОБЛЕМИ З ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯМ СПОЖИВАЧІВ ОЗЕРНОГО

30 липня голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк провів робочу нараду з питання сталого забезпечення електроенергією споживачів смт Озерне.

Участь у нараді взяли керівник апарату РДА Олена Гречко, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк, Новогуйвинський селищний голова Зоя Гончаренко, представник виконавчої служби, заступник комерційного директора ПАТ «Житомиробленерго», начальник КЕВ м. Житомира Сергій Сус, начальник Житомирського районного управління Державної казначейської служби Олена Соловйова, керівник будинкоуправління №3 смт Озерне Леонід Шпаківський, керівник КП «Озерне» Геннадій Барабашов, начальник відділу ЖКГ і ЦЗН РДА Фелікс Янєв та заступник керівника Зарічанського РЕМ з енергопостачання Сергій Добровінський.

Потреба у проведенні наради обумовлена тим, що 27 липня у зв’язку із наявною заборгованістю перед Зарічанським РЕМ будинкоуправління №3 смт Озерне було на декілька годин відключено від електропостачання. Завдяки оперативному втручанню голови Житомирської РДА, постачання електроенергії було відновлено. Це дало змогу продовжити роботу свердловин, що постачають воду у військові частини, до осель місцевих жителів, та забезпечити водовідведення.

За словами керівника будинкоуправління, заборгованість у сумі 400 тис. грн. виникла унаслідок зміни з січня поточного року алгоритму надання пільг та субсидій. Позовної заяви від енергетиків та відповідного виконавчого листа наразі немає. Разом із тим шість рахунків підприємства сьогодні заарештовані, що не дає змоги вчасно розраховуватися за поставлену електроенергію, оскільки першочергово покриваються борги по податках і зборах.

Задля уникнення повторів із відключенням електропостачання С. Микитюк поставив вимогу не допускати збільшення відповідної заборгованості та забезпечити її поступове погашення.

Для цього голова РДА дав доручення начальнику Житомирського районного управління Державної казначейської служби всіляко сприяти будинкоуправлінню в частині  відкриття спеціального рахунку для зарахування коштів від споживачів. У свою чергу З. Гончаренко отримала доручення підготувати звернення на ім’я керівника ПАТ «Житомиробленерго» щодо недопущення подібних відключень до остаточного врегулювання питання та спільно з керівництвом військового гарнізону активізувати зусилля щодо передачі житлового фонду та комунальної інфраструктури з балансу Міністерства оборони на баланс селищної ради. Л. Вакулюк отримала доручення своєчасно проводити відповідні розрахунки в частині надаваних пільг та субсидій.

Юрій ОГІРЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.