Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛРАДА ПРОГОЛОСИЛА 2019 РІК В ОБЛАСТІ РОКОМ СТЕПАНА БАНДЕРИ

 

Житомирська обласна рада ухвалила проголосити 2019-й рік в області роком Степана Бандери. Відповідне звернення було прийняте 26 липня на черговій сесії.

Сесія підтримала це питання, погодившись з рекомендацією комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

Також облрада рекомендує Житомирській міській раді при формуванні міського бюджету на 2019 рік передбачити кошти для встановлення пам’ятника Степану Бандері у Житомирі.

Водночас на початку сесії окремі представники громадськості від  організації поляків закликали депутатів не голосувати за це питання. Так, зокрема,  з такою пропозицією у сесійній залі виступила голова Житомирської обласної Спілки поляків в Україні Вікторія Лясковська-Щур. 

Націоналісти при цьому кричали виступаючій «Ганьба!».

Тепер же, на виконання ухваленого щойно рішення, в області утворять організаційний комітет і розроблять план заходів з відзначення в області 110-річчя з дня народження  Бандери.

Нагадаємо, що провіднику ОУН Степанові Бандері.у Житомирі встановлять  пам’ятник.

«Наступний – 2019 рік – у Житомирській області буде проголошений роком Степана Бандери. Проект рішення був ініційований фракцією ВО “Свобода” облради. Для початку пропонується утворити організаційний комітет і розробити план заходів з відзначення в області 110-річчя з дня народження провідника української нації Cтепана Бандери. Такі світоглядні ідеологічні питання  надзвичайно важливі поряд з питаннями добробуту нашого краю», – наголосив у розмові з нашим кореспондентом  голова фракції ВО «Свобода» в обласній раді Сидір Кізін.  

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.