Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ГРОМАДА СЕЛА ХАРИТОНІВКА ЗАХИСТИЛА СВОЄ ПРАВО НА ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ

26 липня  на засіданні сесії Житомирської обласної ради громада села Харитонівка Коростишівського району захистила своє право щодо створення окремої об’єднаної територіальної громади.

Голова Коростишівської районної ради, очільник районного осередку ВО «Свобода» Сергій Бондарчук закликав депутатів облради прислухатися до громади села, яка виступила за створення ОТГ у складі двох сільських рад (Харитонівська і Шахворостівська), без приєднання до міста Коростишева.

«Прошу підтримати громаду й дати їй можливість утворити окрему об’єднану територіальну громаду. Чому ж не прислухатись до мешканців 17 населених пунктів з бюджетом майже 20 мільйонів гривень? Вони спроможні самостійно розвиватись, адже й зараз утримують школу, так як освітньої субвенції не вистачає, вони дофінансовують і допомагають іншій сільській  раді, з якою хочуть об’єднатись. Якщо через рік-два громада покаже, що вона не спроможна,  тоді приєднається до Коростишева. Таке рішення буде чесним по відношенню до мешканців цих сіл, тому що це добровільне об’єднання», – зазначив Сергій Бондарчук.

Рішення більшістю голосів депутатів облради було прийнято на користь громади.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.