Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ПРОСИМО ДОПОМОГТИ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ ПРИДБАТИ КОМП’ЮТЕРНИЙ ТОМОГРАФ

Медичний колектив комунальної установи «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради прагне до надання спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам згідно сучасних вимог, зокрема діагностики важких захворювань методом комп’ютерної томографії в умовах районної лікарні.

У першу чергу, це необхідно для екстреної допомоги важким хворим з інсультами, коли успіх одужання залежить від вчасності правильно призначеного лікування, а це передбачає  використання тромболітичної терапії у найкоротший період від початку захворювання, так як транспортувати таких хворих для обстеження у інші заклади небажано.

По–друге, діагностовані іншими методами інструментальних обстежень передпухлинні патологічні стани та онкозахворювання потребують негайного дообстеження для визначення  поширеності процесу та подальшої тактики лікування. У цих випадках діагностика на комп’ютерному томографі збереже час пацієнтів та пришвидшить процес скерування до спеціалізованого закладу. Така ж ситуація с діагностикою багатьох захворювань органів грудної порожнини, опорно-рухової системи, гінекологічної, урологічної та хірургічної патології.

Сьогодні спеціалісти районної лікарні змушені скеровувати пацієнтів до діагностичних відділень інших лікувальних  закладів, що затягує діагностичний процес, а інколи пацієнти не дообстежуються та звертаються повторно вже з занедбаними захворюваннями.

Враховуючи цю ситуацію, постала гостра потреба в придбанні комп`ютерного томографа для КУ «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради. Керівництвом району та лікарні було прийнято рішення про закупівлю нового сучасного комп’ютерного томографа. Сума, яка необхідна для його придбання – це досить значний тягар для районного бюджету. Тому керівництво лікарні виступило з ініціативою про залучення позабюджетних коштів і звернулося за допомогою до депутатського корпусу району, до депутатів обласної ради та народних депутатів, керівників ОТГ та підприємств, підприємців та меценатів.

Небайдужі до людських страждань, розуміючи потреби сьогодення та прагнучи допомогти осучаснити рівень надання медичної допомоги, відгукнулися та виділили кошти на придбання такого високовартісного обладнання.

У співфінансуванні на придбання комп’ютерного томографа вже взяли участь: ТОВ «Вертокиївка-Хміль» – 100 тис. грн.; Житомирський комбінат силікатних виробів – 10 тис. грн.; БФ «Хлібний дім» – 5 тис. грн.  Перерахували одноденний заробіток ДП «Житомирський військовий лісгосп» – 31120,00 грн., ДП «Житомирський лісгосп» – 71889,75 грн., КУ «Територіальне стоматологічне об’єднання» Житомирської районної ради – 9478,00 грн., КУ «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради – 59070,64 грн., Територіальний центр Житомирського району – 14445,16 грн.; управління праці та соціального захисту населення Житомирської РДА – 11712,58 грн,; Житомирська райдержадміністрація – 13732,67 грн.; Житомирська районна рада – 4100,00 грн.

Адміністрація та колектив районної лікарні сподіваються на допомогу всіх небайдужих у співфінансуванні закупівлі комп’ютерного томографа для жителів Житомирського району.

Тарас СОБКО,

головним лікар

комунальної установи

«Центральна районна лікарня»

Житомирської районної ради

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.