Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ЧУДНІВСЬКОМУ МАЖОРИТАРНОМУ ОКРУЗІ ТРИВАЄ РОБОТА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ

Хоча офіційно з 13 липня у пленарних засіданнях законодавчого органу України оголошено перерву до 4 вересня, а «на літні канікули», згідно з календарним планом, парламентарі пішли через тиждень – 20 липня, у 67 Чуднівському одномандатному виборчому окрузі робота народного обранця не припиняється. Віктор Развадовський надалі допомагає загальноосвітнім закладам Житомирщини у підготовці перших класів до нового навчального року у рамках освітньої реформи – нової української школи (НУШ), головною метою якої є не тільки дати учням знання, а й навчити школярів застосовувати їх на практиці.

Так, у відповідь на звернення батьківського комітету майбутніх першачків Черемошненської ЗОШ І-ІІ ступенів, зважаючи на те, що виділених державою та органами місцевого самоврядування коштів для підготовки приміщення класу відповідно до нових стандартів не вистачає, народний обранець передав їм посильну позабюджетну фінансову допомогу на придбання шкільних меблів. До слова, цій школі саме завдячуючи Віктору Развадовському на капітальний ремонт будівлі (ремонт покрівлі, заміну вікон тощо) було виділено з державної казни 900 тис. грн..

Не залишив без уваги народний депутат і клопотання голови батьківського комітету учнів 7-а класу Новогуйвинської гімназії Валентини Колеснікової, вишукавши для оновлення 15 шкільних парт необхідну суму коштів.

2-гімназія_ смт Новогуйвинське [1600x1200]

 

Талановитим та старанним вихованцям старшої групи “Барвінок” Центру розвитку дитини “Сонячний теремок” (смт Озерне) Віктор Развадовський придбав магнітну дошку і передав фінансову допомогу на закупівлю та монтаж 10 сучасних енергозберігаючих світильників.

3-смт Озерне-2

А щоб полегшити роботу листоноші Нелі Чижик, яка змушена долати 38 км, щоб вчасно доставити мешканцям Іванівки, Бондарців, Давидівки та однойменного дачного масиву періодичні видання і надати інші послуги Укрпошти, Віктор Развадовський подарував велосипед “Дорожник”.

5-Іванівка-2

За повсякчасну доступність, чуйність, відповідальність, доброту, готовність допомогти земляки висловлюють своєму народному депутату України слова щирої вдячності та сердечні побажання добра!

Зорян СВІТОГЛЯД

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.