Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ОЛЯ ПОЛЯКОВА «ПОРВАЛА» ПУБЛІКУ НА ДЕНЬ РОМАНОВА

 

На Івана Купала Романів уже звично відсвяткував День селища. Хоч, як зауважила секретар Романівської селищної ради і, водночас, в. о. Романівського селищного голови Катерина Мирончук, ця дата була визначена недавно – після того, як 7 липня 2003 року Верховна Рада України ухвалила рішення про перейменування населеного пункту, повернувши йому історичну назву.

Традиційно урочиста частина святкування Дня Романова розпочалася із відзначення переможців та найактивніших жителів селища за рік, що минув. Серед них, і чемпіонів області з футболу серед жіночих команд – романівських спортсменок, – яких, до слова, матеріально підтримував і їхній народний депутат України, за що керівництво команди та самі футболістки висловили Віктору Развадовському щирі слова вдячності.

19 (1) [1600x1200]

Власне сам Віктор Йосипович цього дня теж був відзначений: за підсумками минулорічного іменного й адресного опитування найтиражнішої обласної громадсько-ділової газети “Эхо” (“Відлуння) серед своїх передплатників щодо визначення найкращого народного депутата України та найбільш затребуваної на Житомирщині політичної партії, парламентарій від 67-го Чуднівського одномандатного виборчого округу отримав 61 відсоток голосів 5 тисяч читачів видання, які взяли участь у зазначеному соціологічному дослідженні. Серед політичних сил переможцем виявилася Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія “За добробут та соціальний захист народу”, якій дісталося 45 відсотків голосів передплатників газети. Диплом переможця і Кубок обласного громадсько-ділового тижневика “Эхо” (“Відлуння) під схвальні аплодисменти Віктору Развадовському вручив шеф-редактор видання Володимир Яцкевич.

У вітальному зверненні, крім побажання здоров’я, миру, надії, успіху та процвітання землякам і рідній Романівщині, Віктор Йосипович повідомив, що початок будівництва у їхньому райцентрі фізкультурно-оздоровчого центру із критим плавальним басейном, якого для лікування потребують майже три тисячі діток, учасники АТО, воїни-афганці, потерпілі від аварії на ЧАЕС досі не розпочато з вини місцевих чиновників. І це за умови, що у минулому році для такої новобудови ним було залучено з Державного бюджету 2,5 млн. грн., а у поточному має надійти сума вдвічі більша.

Та навіть попри такий спротив, підступні і цинічні політичні провокації супроти нього, як запевнив жителів Романова і гостей селища Віктор Развадовський, він рішуче націлений на подальше відстоювання інтересів своїх виборців та виконання взятих перед ними зобов’язань. І не лише у поточній каденції Верховної Ради України.

10 (1) [1600x1200]

Одне з них – надання змоги своїм землякам стати безпосередніми свідками концертів найкращих вокальних артистів України. Цьогоріч, у відповідь до побажань романівчан, на запрошення  Віктора Развадовського запальним колоритним виступом мешканців і гостей Романова у День селища порадувала популярна українська співачка та телеведуча Оля Полякова.

Надія СЕРДЕНЬКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.