Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

Сидір КІЗІН: «ТВОРІМО НА НАШІЙ, БОГОМ ДАНІЙ, ЗЕМЛІ СПРАВЖНЮ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ!»

Цього року українці відзначають 22-річчя Основного Закону ‒ Конституції України. Для кожного свідомого громадянина нашої країни Конституція має неабияке значення, адже в ній описується найголовніше ‒ його права, свободи та обов’язки. Державний документ наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні ‒ особливо непросто, адже сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій та підступній війні з агресором. Тож маємо набратися терпіння, віри й сил, аби зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі.

Незабаром прийде час: і на загальнонаціональному референдумі українці затвердять текст нової по-справжньому Національної Конституції України. Кожен українець має відчувати себе захищеним Основним Законом і господарем на своїй рідній землі!

Окрім цього, 30 червня відзначають 77-річчя від проголошення Акту відновлення Української Держави, заради якої націоналісти не побоялися концтаборів і розстрілів. Своїми діями вони показали, яким має бути український Провід ‒ щирим, незламним, цілеспрямованим.

Держава має існувати не лише на папері: у нас має панувати український національний дух ‒ дух Степана Бандери, Романа Шухевича, 111 років від дня народження якого ми теж відзначаємо цього року 30 червня.

Тож, українці, творімо на нашій, Богом даній, землі справжню Українську державу!

Слава Україні!

Сидір КІЗІН,

голова Житомирської обласної

організації ВО «Свобода»,

депутат обласної ради

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.