Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ЩОБ ПАНСІОНАТ НЕ ЗАЛИШИВСЯ БЕЗ ВОДИ, ПОДБАВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ

У червні цього року в Житомирському геріатричному пансіонаті Житомирської обласної ради (с. Іванівка) сталася надзвичайна ситуація: два глибинні насоси, які подавали питну воду, вийшли з ладу. У безвиході керівництво пансіонату звернулося за допомогою до народного депутата України Віктора Развадовського.

У закладі на повному державному утримані перебуває 198 осіб з інвалідністю, ветеранів війни і праці, які потребують постійного стороннього догляду, медичної допомоги, реабілітаційних послуг. З метою створення належних умов проживання підопічних пансіонату, завдячуючи народному депутату України, для купівлі нового насоса ЄЦВ-6 6,3-180 на рахунок підприємства, яке має необхідний пакет дозвільних документів на проведення відповідних робіт, було перераховано 15 тисяч гривень. Звичайно, позабюджетних.

Старий насос демонтували, замінивши його новим, привезеним з Херсона.

cof

За чуйність і здатність співпереживати, бажання оперативно підтримати тих, хто цього потребує, адміністрація соціального закладу висловила народному депутату України Віктору Развадовському слова сердечної вдячності та щирі побажання добра.

Надія СЕРДЕНЬКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.