Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У БУДІВНИЦТВО СПОРТКОМПЛЕКСУ “ЮНІСТЬ” ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ВІДЗНАЧЕНИЙ ПОДЯКОЮ САДКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Напередодні Дня молоді у Садках урочисто відкрили сучасний спортивний комплекс “Юність” – майданчики зі штучним покриттям для гри у міні-футбол, баскетбол, волейбол, гандбол та великий теніс. Ігрові площадки виконані з якісних матеріалів, обладнані дренажними системами, великим навісним і трьома роздягальними приміщеннями. Вартість будівництва зазначеного об’єкта – біля 3 млн. гривень, 540 тис. грн. з яких на зведення спорткомплексу надійшло завдячуючи народному депутату Віктору Развадовському.

cof

Привітати з цією подію місцевих жителів та гостей села прибуло багато поважних гостей.

Сердечні вітання щирим і працьовитим людям Садок адресував їх народний депутат України В. Развадовський, зауваживши, що неповторний образ цього села, його славна історія та надійне майбутнє – перш за все заслуга працелюбних, добрих та чесних мешканців цього прекрасного населеного пункту і, найперше, їх очільника – сільського голови Михайла Яромова.

Представник команди Віктора Развадовського, депутат Житомирської районної ради Василь Козел вручив Садківській територіальній громаді ікону Трійці Живоначальної – символ віри, радості, злагоди та благодаті.

cof

За вагомий внесок, підтримку й допомогу у будівництві спорткомплексу “Юність” Віктор Развадовський, керівництво Житомирського району та організація ТОВ “Діо-спорт”, яка виконала будівельні роботи, були відзначені подяками Садківської сільської ради.Того ж дня на щойно відкритій спортивній арені під егідою ФСТ “Колос” було дано старт обласним змаганням з міні-футболу, настільного тенісу, дарсу, шахів і шашок між збірними районними командами сільських голів та старост і районним змаганням “Краще спортивне село”.Першими смак перемоги на спортивному комплексі “Юність” відчули футболісти збірної команди сільських голів і старост Житомирського району, які вибороли перемогу в обласних змаганнях, перемігши колег з Новоград-Волинського (3:2), Лугинського (2:1) і Пулинського (3:0) районів та Левківської територіальної громади, які у фіналі здолали команду Оліївської об’єднаної територіальної громади з рахунком 3:2.

cof

 

Спортсмени з Оліївської ОТГ виявилися третіми у загальнокомандному заліку, друге місце посіли господарі – команда Садківської ТГ, а кращим спортивним селом Житомирського району вкотре стала команда з Левкова.

Михайло ЛЕВАДА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.