Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЧОМУ ЗЛОЧИНЦІ «УМИВАЮТЬ РУКИ»?

Газета «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ» повідомляла про події 22 травня цього року на ДП «Головинський карєр», коли група озброєних молодиків намагалася захопити підприємство. Здавалося б, що для притягнення до кримінальної відповідальності нападників  правоохоронні органи зібрали усі докази. Але…

25 травня суддя Черняхівського районного суду  Васильчук  С. Ф.  виніс ухвалу, відповідно до якої вилучені у нападників транспортні засоби та речі були їм повернуті.

Апеляційний суд Житомирської області залишив цю ухвалу без змін.

Адвокат Кирило Віцке, який представляє інтереси ДП «Головинський кар’єр»,  з цього приводу коментує:

віцке 22

– У судових засіданнях адвокат Евін А. К. та представник ПАТ «Головинський граніт» доводили, що прокурор не розібрався в ситуації на місці подій. Начебто правоохоронці незаконно проникли на приватну територію ПАТ «Головинський граніт» та затримали їхнє майно та людей, що прокурор не надав жодних доказів, про події, які відбулися  22 травня 2018 року на території ДП «Головинський кар’єр».

З таким твердженнями не можна погодитися, адже прокурор дав обґрунтовану відповідь, процитую його слова: «22. 05. 2018 року група невідомих осіб незаконно проникла на територію державної форми власності, а саме до приміщення адміністрації державного підприємства «Головинський кар’єр», викрали при цьому документацію та паралізували роботу цілого підприємства. Тому і було викликано спецпідрозділ «ТОР». На місці події проведено обшуки транспортних засобів, на яких прибули невідомі, зафіксовано сліди злочину, зняті відбитки пальців та проведено інші слідчі дії».

Прокурор наполягав у судовому засіданні на тому, щоб задовольнити клопотання слідчого щодо арешту вилученого майна, яке має суттєве значення для продовження досудового слідства.

Прокурор наголошував, що невідомі особи, транспортні засоби та їхнє майно правоохоронці вилучали саме на території державного підприємства, а не на чиїйсь приватній. Тим більше, що відповідно до ухвали суду, ПАТ «Головинський граніт» заборонено відчуження та користування так званим каменетесним цехом. А зважаючи на те, що вони вибили двері в адмінбудівлі ДП «Головинський кар’єр» та викрали документи, винесли сейф, викрали всі електронні носії – це не що інакше як спроба захоплення державного майна!

У ПАТ «Головинський граніт» забули, що надворі 2018 рік, що бандитські методи набридли людям ще в минулому столітті!

Слідство триває. Сподіваємося на справедливе  розслідування цієї справи.

Під час судового засідання Черняхівського районного суду 25. 05. 2018 року Головинський селищний голова Іван Степанович Гетьманенко сказав, що причиною спроби рейдерського захоплення ДП «Головинський кар’єр» є незаконне відчуження частини цілісного майнового комплексу підприємства ще в 2003 році.

Виконуючий обов’язки директора ДП «Головинський кар’єр» Федір Горбань дивується, чому злочинці уникають відповідальності:

IMG_7335

– Я вважаю, що це була афера ХХІ століття. Уявіть собі, на який злочин тоді пішов голова правління ЗАТ «Головинський кар’єр  «Граніт», який був у змові з тодішнім керівництвом регіонального управління держмайна в Житомирській області. Саме вони підписали погодження на відчуження державного майна, а потім реалізували через біржу на аукціоні кращі транспортні засоби, верстати, три сховища ТМЦ, робочу їдальню, а також будівлю  каменетесного цеху «Карат», яка розташована в самому центрі цілісного майнового комплексу державного підприємства «Головинський кар’єр».

Цим скористалися аферисти, а тому ми маємо сьогодні такі плачевні наслідки. Нині ця справа знаходиться в обласній прокуратурі і проводиться перевірка відносно цього злочину.

Добре, що селищний голова І. Гетьманенко набрався сміливості і в судовому засіданні нарешті висловив свою власну думку, а не навіяну кимось.

– Федоре Івановичу, чому працівники ДП «Головинський кар’єр» не поважають колишнього орендаря Яцука Ігоря Петровича?

– Люди не люблять тих, хто їх обманює, тому і вимагають справедливості. Думаю, що після останнього інциденту Фонд державного майна України разом з правоохоронними органами не допустять подібного.

Цей рейдерський напад став відомим усій Україні. Після цього ми звернулися до голови Житомирської ОДА, до Прем’єр-міністра України, Президента України, щоб допомогли терміново навести порядок, щоб більше ні в кого не виникало бажання посягати на державні підприємства та дестабілізувати ситуацію в Україні.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.