Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

У ЖИТОМИРСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ

21  червня  у Житомирській райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня державного службовця. Цього року в Україні відзначають 100-річчя державної служби. 

Голова районної державної адміністрації Сергій Микитюк  зачитав привітання  Президента України з нагоди  Дня державного службовця.

«На місцевому рівні ми виконуємо ті завдання, які ставить перед нами Президент України, Кабінет Міністрів України. Ми робимо усе для того, щоб наш район розвивався. Хочу подякувати усім за те, що ви робите, у нашому колективі є дійсно командний дух, ми усі одне одного підтримуємо, і я впевнений, що так буде і надалі. Дякую за  співпрацю Житомирській районній раді, голові ради Сергію Григоровичу  Крутію, депутатському корпусу, усім сільським головам району, директорам підприємств, які працюють на території району за підтримку, за порозуміння, – зазначив С.  Микитюк.

IMG_7736

IMG_7762

IMG_7741

Голова Житомирської районної ради С. Крутій привітав держслужбовців району зі святом, зазначивши, що люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу та  побажав держслужбовцям, щоб їхні дії були мудрими, а щоденна робота викликала повагу та довіру громадян.

IMG_7750
Урочиста зустріч закінчилася нагородженнями  дипломами та грамотами  найкращих службовців району від районної державної адміністрації і районної ради та святковим концертом.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.