Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ПРИВІТАВ ВИПУСКНИКІВ ЖИТОМИРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ

16 червня Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету (з 1962 року – Житомирський технікум радянської торгівлі, із 1991 – Житомирський комерційний технікум, із 2011 – ДВНЗ «Житомирський коледж ресторанно-туристичного бізнесу та торгівлі») вперше за останній час організував зустріч випускників.

cof

З відновлення гарної традиції педагогічний і студентський колективи навчального закладу, його цьогорічних і попередніх випускників привітав учасник бойових дій, ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, народний депутат України Віктор Развадовський.

Побажавши викладачам і вихованцям Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ подальших успіхів у підкоренні нових освітніх та наукових вершин, парламентарій вкотре долучився до зміцнення матеріально-технічної бази вишу: задля підвищення у коледжі навчально-виховного процесу Віктор Развадовський подарував йому мультимедійний комплекс – ноутбук, проектор та екран.

У 2001-2004 роках тут навчався десантник 90-го окремого аеромобільного батальйону “Житомир”, молодший сержант, снайпер-розвідник Олег Черниш, який віддав своє життя у районі Донецького аеропорту у 2015 році за територіальну цілісність та незалежність України. Світлу пам’ять про героя-захисника Батьківщини та інших випускників коледжу, які відійшли у вічність, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.