Сьогодні: 21 квітня 2021 року - середа

wordpress themes.

ДЕПУТАТ ВІКТОР ДЄНЬГА ОРГАНІЗУВАВ ДЛЯ ДІТЕЙ ГЛИБОЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІДВІДИНИ НАЦІОНАЛЬНОГО ЦИРКУ УКРАЇНИ

Традиційно депутат Житомирської районної ради Віктор Анатолійович Дєньга організував до Міжнародного дня захисту дітей екскурсію для діточок Глибочанської сільської ради. Цього разу усі діти шкільного віку відвідали Національний цирк України і нову циркову виставу «Київські фрески».

Юним українцям вдалося на мить відчути себе дресирувальниками чотирилапих артистів, познайомитися із повітряними гімнастами, які, до речі, стали призерами Міжнародного циркового фестивалю «Золотий Слон» в Іспанії, котрі стрімко пронизували повітряний простір під величезним куполом цирку. Також діти стали свідками неперевершеного акробатичного дійства, яке виконувалось без жодної страховки. Сучасний жонглер-рекордсмен показав майстер-клас по підкиданню 11 кілець, а відважні еквілібристи продемонстрували унікальний номер на літаючих довгих шестах, підкорюючи 12-метрову висоту. Національний цирк також здивував дітвору сенсаційним акробатично-груповим номером на доріжці, де акробати виконали небезпечні подвійні сальто з піруетом на 360 градусів. Загалом циркова вистава зарядила усіх глядачів неймовірною енергетикою, де відбувалися справжні чудеса, які кожен запам’ятає на все життя.

По завершенню дійства щасливі, але вже трохи стомлені й голодні дітлахи на славу підкріпилися смачним обідом Хеппі Міл від Макдональдс і неодмінно отримали іграшку на згадку про маленьку подорож.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.