Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ГАДЗИНКА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ СЕЛА

Цьогорічний День села Гадзинка знову святкувала у піднесеному настрою. Завдячуючи представнику команди народного депутата України Віктора Развадовського Василю Козелу, на території дитячого садочка з’явилося сучасне дитяче ігрове містечко. А ще малечу, і не лише її, депутат Житомирської районної ради, керівник фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут та соціальний захист народу” пригостив морозивом. Подбав Василь Васильович і про пам’ятні подарунки для ветеранів колишнього колективного сільськогосподарського підприємства, сімей новонароджених жителів села і – напередодні Дня медичного працівника – працівників фельшерського пункту.

8

гадзинка 30

19

гадзинка 31

Крім цього, Василь Козел передав найщиріші вітання і побажання добра гостям і мешканцям Гадзинки від Віктора Развадовського, а представникам первинної ланки медичних закладів населених пунктів Коростишівського району – Студениці, Кмитова та Великих і Малих Кошарищ, які увійшли до Глибочицької ОТГ, ще й сучасні автоматичні тонометри від парламентарія.

До речі, саме завдяки спільним зусиллям Віктора Развадовського та керівництва району минулоріч для Гадзинської ЗОШ І-ІІ ступенів було збудовано трубчатий колодязь і тим самим забезпечено школу і садочок якісною водою.

Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, Глибочицька сільська рада та місцеві підриємці-благодійники подбали про прекрасну культурну програму свята: виступ духового оркестру, розіграш через лотерею невід’ємних у побуті речей, виїзну торгівлю, вишуканий аквагрим для дітвори, різноманітні конкурси, ігрові атракціони та зворушливу концертну програму найкращих вокальних колективів об’єднаної територіальної громади.

А ще 16 червня у Гадзинці було офіційно презентовано герб села, розроблений депутатом Глибочицької сільської ради Віталієм Шпаківським.

Михайло ХОТИМИР

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.