Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

СВОБОДІВЦІ ПЕРЕДАЛИ ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ НА ЖИТОМИРЩИНІ

14 червня  близько півтонни медичних матеріалів передали представники «Свободи» 26-й окремій артилерійській бригаді.

Як розповідає заступник голови Всеукраїнського об’єднання Руслан Кошулинський, який й сам довгий час служив в артилерійських військах на сході України, підтримати своїх побратимів – справа честі. Разом з тим свободівець зазначає, що допомога була зібрана українською діаспорою в Америці, що є яскравим свідченням єднання нашої національної спільноти попри кордони та тисячі кілометрів.
«Я колишній артилерист, служив на сході і навіть побував там саме у 26-й бригаді. Звісно, артилерист завжди допоможе артилеристу. Ми сьогодні привезли від наших друзів з Америки медикаменти, а саме перев’язочні матеріали індивідуального характеру, які передали медичній частині і, зокрема, – нашим побратимам. Нехай кожен військовослужбовець відчуває себе захищеним і впевненим. Також, щоб не сталося в його військовому житті, нехай завжди пам’ятає, що українці, де б вони не були і на якій би частині планети не перебували, завжди допомагатимуть одне одному», – зазначає Руслан Кошулинський, воїн російсько-української війни, заступник голови ВО «Свобода».
Зокрема серед тих, хто долучився до зібрання допомоги нашим військовослужбовцям, – чимало парафіян, прихожан та священнослужителів церков із різних міст Америки.
«Ми щиро вдячні українцям США, які постійно долучаються та підтримують Збройні сили України. Зокрема, я щиро вдячний парафіянам і священнослужителям церкви Святого Йосипа Обручника в Чикаго, Святого Андрія в Блуміндайлі, інформаційному центру “Істина” та взагалі багатьом українцям в Америці, які збирають ці кошти, закуповують ці матеріали, віддають свій час і енергію, передають допомогу в Україну і не забувають наших військовослужбовців», – додає Руслан Кошулинський.
Під час передання допомоги військовим (12)
Під час передання допомоги військовим (10)
У свою чергу військові щиро дякують за таку допомогу. Мовляв, потребу в предметах медичного призначення для армії важко переоцінити, коли в країні йде війна.
«Так як підрозділи виїжджають у зону проведення бойових дій, кожен медикамент, кожна перев’язка, кожний медичний засіб дуже необхідний для наших військовослужбовців. Так, якщо на початку війни допомоги було дуже багато, то на даний час вже давно не було гуманітарної допомоги. Тому нам дуже приємно, за таку допомогу ми вам усім дякуємо», – зазначила Вікторія Телегей, т.в.о. начальника медичної служби 26-ї окремої артилерійської бригади.
Разом з тим очільник Житомирського обласного осередку ВО «Свобода» Сидір Кізін зазначає, що свободівці підтримують армію не просто на словах, але й реальними діями. Значна частина представників партії у той чи інший час перебувала у зоні проведення бойових дій, боронячи нашу країну на сході.
«”Свобода” не просто підтримує армію. Наразі з кожної нашої районної організації ми маємо в зоні російсько-української війни свободівців. Тому ми знаємо, що у військах відбувається, і тому, звичайно, ми допомагаємо не лише своїм хлопцям, але й тим, хто поряд з ними захищає Україну. І, власне, сьогодні було дуже приємно спілкуватися з артилеристами, з нашою бердичівської передовою 26-ю бригадою, яка стільки залила перцю за шкуру нашим ворогам. Сподіваємося, що хлопці й надалі битимуть ворога, допоки ми не звільнимо усі наші землі», – наголосив Сидір Кізін, голова фракції ВО «Свобода» Житомирської обласної ради
Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.