Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

КОЛИШНІ ВІЙСЬКОВІ ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ «НАТО-УКРАЇНА» ЗДОБУВАЮТЬ ЦИВІЛЬНІ ПРОФЕСІЇ

З 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації Програми перепідготовки колишніх військових, які прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування у цивільній сфері. Управління НАТО з економічних питань безпеки та оборони у 1999 році започаткувало в Україні програму мовної підготовки, спрямовану на надання допомоги колишнім військовим, або таким, котрі невдовзі будуть звільнені у запас.

З 2007 року у зв’язку із зростанням обсягу фінансування було започатковано напрямок економічних дисциплін, що викладаються на базі досвідчених українських навчальних закладів та тренінгових інституцій.

Мета Програми – підтримка України у питаннях соціальної адаптації кадрових військовослужбовців.

Програма надає можливість пройти підготовку за такими напрямками як менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, радіоелектроніка, дизайн, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден та ін.

Курси проходять в більш ніж 60-ти містах та селищах по всій території України. Цивільний бюджет, затверджений на 2018 рік, дозволить здійснити перепідготовку близько 800 колишнії військових. На сьогодні вже близько 10 000 колишніх військовослужбовців  за Програмою НАТО здобули цивільні проіесії.

В рамках програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців 13 червня в 31 Гарнізонному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія закінчення регіонального курсу професійного навчання військовослужбовців за напрямом підготовки «Дизайн» в м. Новоград-Волинський Житомирської області, 26 слухачам за напрямом підготовки «Дизайн» було вручено свідоцтва та сертифікати.

Того ж дня в 52 гарнізонному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія відкриття сьомих регіональних курсів професійного навчання військовослужбовців в селищі Озерне Житомирського району Житомирської області за напрямом підготовки «Менеджмент», професійне навчання будуть проходити 26 військовослужбовців (на фото).

На урочистій церемонії були присутні: менеджер програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт, виконавчий керівник програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців О. Огороднікова, заступник голови Житомирської райдержадміністрації М. Козарчук, заступник голови Житомирської районної ради В. Стах, голова Новогуйвинської селищної ради З. Гончаренко, заступник начальника Озерненського гарнізону з морально-психологічного забезпечення п/п-к А. Качура, командир військової частини А-1724, п/п-к В. Стаховський.

На чергових курсах слухачі зможуть набути нові знання і навички за цивільною спеціальністю, яка необхідна їм для адаптації і працевлаштування.

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.