Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Анатолій ДАВИДОВ: «ВНУЧКА З ПОДИВОМ ЗАПИТУЄ: «ДІДУ, ЧОМУ З ТОБОЮ КОЖЕН ВІТАЄТЬСЯ?»

Депутат Житомирської районної ради Анатолій Володимирович Давидов – людина знана і впливова. У селах  Левківської  сільської ради його називають «народним депутатом».

– На які потреби ви спрямовували кошти  для виконання депутатських повноважень? 

– В основному – на вирішення  проблем в медицині та надання допомоги виборцям, які мають скрутне фінансове становище.

50 тис. грн. було виділено на ремонт хірургічного відділення  районної лікарні, 78 тис. грн. – на ремонт амбулаторії  у селі Левків, 21 тис. грн. – на ремонт ФАПу в селі Клітчин. 6 тис. грн. з депутатських коштів спрямував на придбання комп’ютерного томографа для районної лікарні.

За моєю ініціативою у Калинівці було облаштовано дві зупинки громадського транспорту. Біля клубів у селі Клітчин та Калинівка споруджено дитячі майданчики. Для  ремонту дороги  між Калинівкою та Левковом з районного бюджету  виділено 377 тис. грн.

25 мешканців Калинівки, Клітчина та Левкова отримали від мене матеріальну допомогу  на лікування по одній тисячі гривень з коштів, які призначалися на виконання депутатських повноважень. Розумію, що це невеликі кошти, але для людей з незначним сімейним бюджетом вони є реальною допомогою. Люди хворіють, ліки дорогі.

Вважаю, що потрібно збільшити  кошти для виконання депутатських повноважень.

– З ким співпрацюєте?

– Співпрацювати мені вдається з тими, хто хоче що-небудь робити для своєї громади чи для свого окремого об’єкту. Якщо людина бажає працювати і щось робити краще для села, для школи, дитячого садка, я завжди прийду їй на допомогу.

У мене цілковита взаємодія з Левківською сільською радою. Останній приклад.  У Клітчині виникла потреба відремонтувати ФАП, потрібно було 87 тис. грн. Я міг використати лише 21 тис. грн. депутатських коштів, мій колега-депутат районної ради О. Білецький виділив 5 тис. грн. Тоді я звернувся до Левківського  сільського голови О. Окочі, сільська ради на ремонт надала 60 тис. грн. До осені ми відремонтуємо приміщення  ФАПу, зробимо його сучасним.

Інший приклад. Амбулаторія у селі Левків перебувала у занедбаному стані, дах протікав. Спочатку ми зробили покрівлю, з районного бюджету для цього  було виділено 243 тис. грн.  за моєю депутатською квотою з коштів з перевиконання бюджету, 600 тис. грн. надійшло від  сільської ради. Провели термосанацію приміщення амбулаторії, встановили новий котел. Зараз йде до завершення ремонт кабінетів.

Після звернення медперсоналу амбулаторії  за депутатські кошти  було придбано  пральну машину-автомат та новий кардіограф за 36 тис. грн.

– Ви відчуваєте вдячність людей, яким допомагаєте? 

– Безперечно. Моя внучка іноді з подивом запитує: «Діду, чому з тобою кожен вітається?».

– У чому, на ваш погляд, роль депутата?

– У депутати я не йшов вирішувати свої власні питання. До мене як до підприємця зверталися з багатьма проблемами і я не міг всі охопити. Коли став  депутатом районної ради, у мене з’явилося  більше можливостей допомагати людям.

– Як оцінюєте роботу районної ради?

– На мою думку, депутатський корпус Житомирської районної ради досить сильний, бо представлений людьми з різних галузей, різних політичних сил, і що позитивно – є багато молодих активних людей.

Принципові питання для району вирішуються. Це головне. Районна рада реагує на звернення депутатів. Коли ми  спільно з Левківським сільським головою  звернулися

щодо передачі в комунальну власність левківської громади приміщення аптеки, районна рада нас підтримала.

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.