Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ПІДТРИМКА РОДИН З ДІТЬМИ — ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ У РОБОТІ ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ РАЇСИ ГУЛОЇ

Прекрасний подарунок у Міжнародний день захисту дітей отримали жителі села Станишівка  від депутата обласної ради від фракції Опозиційного Блоку Раїси Гулої. Тут було урочисто відкрито спортивний майданчик з сучасними тренажерами.

гула 9

«Це вже десятий спортивний майданчик, який ми встановили в Житомирському районі для сільських дітей, — розповідає Раїса Гула. — Ще п’ять встановимо найближчим часом. Турбота про здоров’я дітей, про організацію корисного дозвілля малечі  — це пріоритет у нашій роботі. І коли ми бачимо усміхнені обличчя дітлахів, бачимо захоплення, з яким вони освоюють  тренажери, чуємо слова подяки від батьків, — це найкраща для нас винагорода».

Після символічного перерізання стрічки дітлахи одразу почали освоювати тренажери. А також діти радо відгукнулися на пропозицію присутнього на святі народного депутата України Юрія Павленка провести змагання з підтягування  на перекладині. Перун Іван, Перун Тимофій, Кутасевич Сергій, Тетерук Дмитро, Бабич Саша, Матвійчук Кіріл, а також Кушер Іоанна за свої спортивні досягнення і волю до перемоги отримали в подарунок від народного депутата футбольні м’ячі.

Участь у святковому дійстві також взяв голова Станишівської ОТГ Юрій Матвійчук, який щиро подякував Раїсі Гулій за увагу до потреб громади, за постійну підтримку і прекрасні ініціативи щодо організації дозвілля дітей. А ще вручив Юрію Павленку і Раїсі Гулій офіційні подяки від громади.

Добрі слова депутату обласної ради, яка завжди підтримує місцевих жителів та не оминає увагою жодну проблему, звучали також від батьків, директора  Станишівської школи Світлани Кучерчук, вчительки Раїси Федчук.

Сьогодні у Станишівській школі навчається понад 100 дітей, цьогоріч випускниками стали  п’ятеро учнів 11 класу, а у перший клас вже записали 18 діток. Село має гарні демографічні перспективи. Раїса Гула це розуміє, а тому питання підтримки родин з дітьми для неї є першочерговими. 

Ольга МІЗЕВИЧ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.