Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

У ЖИТОМИРІ ВИЗНАЧИЛИ, ДЕ ВСТАНОВЛЯТЬ ПАМ’ЯТНИК СТЕПАНУ БАНДЕРІ

4 червня  в департаменті містобудування Житомирської міської ради відбулося засідання ради з приводу місця встановлення пам’ятника Степанові Бандері. Очільник Житомирського обласного осередку ВО «Свобода» Сидір Кізін й відомі скульптори України Олег Пінчук і Володимир Шолудько представили проект майбутнього пам’ятника. Місце встановлення – в сквері на перехресті вулиць Театральної та Великої Бердичівської – затвердили більшістю голосів.

Під час засідання ради (4)

«Вже у наступному році ми відзначатимемо 110-ту річницю з дня народження героя – людини-символу української визвольної боротьби Степана Бандери. Сьогодні на нараді були думки, щоби встановити памятник на вулиці Степана Бандери, подалі від центру. Але вдячний всім членам ради, які підтримали встановлення пам’ятника в центральній частині міста. Памятник буде встановлений не за кошти з міського бюджету, а коштом житомирян, небайдужих до цієї справи”, – наголосив Сидір Кізін.

Олег Пінчук, відомий скульптор, родом з Житомира, зазначив:

Ми почули думки житомирських архітекторів, і врахувавши усі побажання й зауваження, працюватимемо далі над виготовленням пам’ятника. Рада визначила нарешті місце його встановлення, впевнений, що це правильне й найбільш вдале рішення. Адже, логічно, що це має бути не велика площа, а місце середнього розміру, де могли б збиратися люди, об’єднані спільними націоналістичними ідеями”.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.