Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

СИДІР КІЗІН: «МИ МАЄМО ВІДСТОЮВАТИ ІНТЕРЕСИ ДЕРЖАВИ ТА ГРОМАД У СФЕРІ КОРИСТУВАННЯ НАДРАМИ»

31 травня депутати Житомирської обласної ради на сесії відмовили підприємству Фірташа «Валки-Ільменіт» у виділенні 115 га земель лісогосподарського призначення для видобування титану.

Таким чином депутати підтримали пропозицію прокуратури області  не погоджувати  Житомирському обласному агролісогосподарському підприємству «Житомироблагроліс» в особі ДП «Коростенський лісгосп АПК» надання лісових земельних ділянок товариству «Валки-Ільменіт»  у зв’язку із збуренням громадськості.  На думку прокуратури, винесення на розгляд сесії цього питання викликало значний суспільний резонанс та вкрай негативну реакцію громадськості.

На сесії виступаючі говорили про  незаконність цього  проекту  рішення та  прогнозували непоправні наслідки для довкілля, які можуть мати місце у разі знищення лісу та видобутку титану.

–    Це питання викликало значний суспільний резонанс та вкрай негативну реакцію громадськості. Насправді йдеться про очевидну незаконність проекту та непоправні наслідки для довкілля,  які можуть мати місце у разі знищення лісу та видобутку титану.

Власником ТОВ «Валки-Ільменіт» є олігарх Дмитро Фірташ. І зараз головне підприємство знаходиться на окупованій території в Криму й продовжує працювати. Відвівши для себе величезні масиви нашої поліської землі, вони відправляють на експорт  дорогоцінний титан, а ми отримуємо лише забруднені ґрунти, води й інші екологічні проблеми.

Ми маємо відстоювати інтереси держави та місцевих територіальних громад щодо забезпечення законності у сфері користування надрами та розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення краю, – зазначив у розмові з журналістом «ПРИМІСЬКОГО ЖИТТЯ»  голова фракції ВО «Свобода» в Житомирській обласній раді  Сидір Кізін.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.