Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

В ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ ВІДКРИЛИ ІНСУЛЬТНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Тепер Житомирщина має обладнане за світовими стандартами інсультології неврологічне відділення з блоком інтенсивної терапії, яке відкрили на базі Житомирської обласної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського. Завдяки такому відділенню лікарі зможуть рятувати сотні життів та попереджувати інвалідизацію від інсульту тисячам жителям області щороку. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

Відкрили відділення 29 травня за участю голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, голови обласної ради Володимира Ширми та депутатів обласної ради.

«Це ще один «символ змін» – конкретний результат спільної роботи державної та обласної влади, а також депутатів обласної ради. Це відділення – ще не всі новації та поліпшення якості послуг, які ми запланували в обласній лікарні. Ми плануємо у співфінансуванні із державним, обласним та місцевими бюджетами придбати сучасний ангіограф, а також у наступному році відкрити відділення анестезіології та інтенсивної терапії», – сказав Ігор Гундич.

Також він додав, що обласна влада не зосереджує всі кошти на закладі третинного рівня, а й розвиває первинну медицину, найближчу до людей. Цього року за ініціативи Президента України будуть відкриті перші сільські амбулаторії нового типу із житлом для лікарів.

Тут надаватимуть допомогу пацієнтам з інсультом (гострим порушенням мозкового кровообігу) в перші три години від початку захворювання, безкоштовно робитиметься комп’ютерна томографія та ангіографія (після придбання обладнання), проводитиметься необхідна терапія.

Відділення обладнане за сучасними світовими стандартами інсультології.

На реконструкцію відділення Житомирщина спрямувала потужний фінансовий ресурс із ДФРР – 4,9 млн грн та майже 1,9 млн грн з обласного бюджету. Загалом – майже 6,8 млн грн.

DSC_0782

Довідково.

У Житомирській області за 2017 рік зареєстровано 2250 випадків інсульту, 558 пацієнтів померло. У більшості випадків виникнення інсульту пов’язано з недостатньою усвідомленістю населення щодо симптомів інсульту та необхідності термінової допомоги.

Звернення за кваліфікованою медичною допомогою впродовж 3 годин від  початку виникнення інсульту дозволить зберегти життя хворого та попередити розвиток важких наслідків.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.