Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

НА ЗАПРОШЕННЯ СИДОРА КІЗІНА ДО ЖИТОМИРА ПРИЇХАВ ПРЕЗИДЕНТ ФЕДЕРАЦІЇ ХОКЕЮ УКРАЇНИ НА ТРАВІ

На запрошення голови Житомирського обласного осередку ВО «Свобода» Сидора Кізіна до Житомира приїхав президент Федерації хокею України на траві Юрій Кризський, а також президент Федерації хокею на траві Черкаської області Віталій Логінов.

«У Житомир завітали Юрій Кризський і Віталій Логінов, які поділились практичним  досвідом розвитку хокею на траві на Житомирщині.

Можливо, не всім відомо, але наші житомирські спортсмени вже мають здобутки в цьому виді спорту, виграють чемпіонати України. Збірна команда області з хокею на траві зараз показує значно кращі результати, ніж раніше. Хокей на траві – один з найбільш популярних в світі видів хокею, динамічний і видовищний вид спорту. Тому впевнений, що незабаром у нас в місті й області в хокей на траві гратимуть ще більше юнаків і дівчат», –зазначив очільник Житомирського обласного осередку ВО «Свобода», депутат облради Сидір Кізін.

Під час зустрічі з керівництвом міста та області обговорили розвиток хокею на траві на Житомирщині та популяризацію цього виду спорту серед молоді.

«Наша мета – сприяти поширенню діяльності Федерації через формування регіональних підрозділів, створення спортивних полів та майданчиків по всій України. У кожній області, зокрема й на Житомирщині, потрібно створити кращі умови та програму розвитку спортсменів, тренерів. З представниками влади міста й області ми порозумілися. Надіюсь на успішну співпрацю. Спорт об’єднує найкращих», ‒ зазначив президент Федерації Юрій Кризський.

Окрім цього, гості міста разом з Сидорем Кізіним завітали до Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23, де разом з директором закладу  розглянули можливості розвитку хокею на траві й на базі школи.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.