Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

РЕЙДЕРИ ЗДІЙСНИЛИ СПРОБУ ЗАХОПЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМТСВА «ГОЛОВИНСЬКИЙ КАР’ЄР»

Вранці 22 травня  відбулася рейдерська спроба захоплення державного підприємства «Головинський карєр». О  6.15  до адміністративного приміщення підприємства  під’їхало близько  восьми автомобілів. З трьох «бусів»  вийшли чоловіки в камуфляжній формі з битами та ймовірно зі зброєю. Частина їх  заблокувала охорону державного підприємства. Невідомі проникли у контору, де викрали документи, комп’ютерну техніку, сервер. Усе було  завантажено в автомобіль і вивезено в невідомому напрямку.

IMG_7378

IMG_7383

IMG_7357

«Коли я приїхав на роботу, мене в контору не пустили, – розповів виконуючий обов’язки директора ДП «Головинський кар’єр» Федір Горбань. – На територію підприємства мене супроводжували вісім чоловік з битами. На питання, хто вони, ніхто не відповів. Нашим працівникам вони представилися державною охороною, яку найняв колишній орендар головинського кар’єру – ПАТ «Головинський граніт».

На місце події прибули працівники Черняхівського відділу поліції та підрозділ Національної поліції особливого призначення «Корд».

Затримано 30 осіб, які назвалися працівниками охоронного підприємства, зареєстрованого у Вінницькій області. У чоловіків вилучено пістолет ПМ, спецзасоби, балончики з подразливою речовиною, рації та інші засоби, про це повідомила Національна поліція України.

Подробиці читайте в газеті «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ».

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.