Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

У ЖИТОМИРІ ПРОВЕЛИ ХОДУ З НАГОДИ ДНЯ ВИШИВАНКИ

17 травня у Житомирі  провели урочисту ходу з нагоди Дня вишиванки. До святкування Дня вишиванки долучилися і житомирські свободівці.

IMG_7249

«Вишиванка – це те, чим українці можуть пишатись, адже наші сусідні народи не мають такого національного вбрання. Нині носити вишиванку – це стильно й модно.

Цей одяг у своїх орнаментах проніс через роки важливий код, і всі ці символи працюють як оберіг для людини.

От сьогодні подивишся навколо: всі люди у вишиванках, – і наповнюєшся позитивною енергетикою, прокидається віра в свої сили. Навіть наші вояки, які йдуть на схід на війну, беруть з собою вишиванку, яка оберігає їх від куль ворога», – зазначив голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода», депутат Житомирської  облради Сидір Кізін.

IMG_7248

Також у місті під час відзначення  Дня вишиванки  головним персонажем свята  став пам’ятник землякові та  основоположнику практичної космонавтики Сергію Корольову. Цей пам’ятник, як і торік, на майдані Корольова  одягнули у вишиванку розміром 10 XL.

IMG_7236

У рамках святкування Дня вишиванки поряд з  цим пам’ятником   житомиряни зробили спільне фото та розгорнули вишитий рушник  довжиною 10 метрів. Серед іншого, відбулися показ моделей  та  ярмарок національного вбрання.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.