Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

КОМІСІЯ СИДОРА КІЗІНА — ЗА УХВАЛЕННЯ АНТИОЛІГАРХІЧНОГО ПАКЕТУ ПЕРЕТВОРЕНЬ

17 травня комісія Житомирської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності, яку очолює голова фракції ВО «Свобода» Сидір Кізін, підтримала проект рішення «Про звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення антиолігархічного пакету докорінних перетворень».

«Найбільші виклики, які сьогодні постали перед українцями, це – війна, корупція і тотальне зубожіння нації. Але найстрашніше – непевність у завтрашньому дні, тривога кожного українця за майбутнє дітей. Причиною цього є олігархія. По-перше, олігархія є основою системної корупції. По-друге, олігархія є причиною зубожіння українців. По-третє, олігархія зацікавлена у війні без кінця. Бо поки Нація воює, олігархи мародерствують. Єдиний шлях подолати олігархію – це запровадити в життя антиолігархічний пакет докорінних перетворень, майже всі законопроекти якого зареєстровані у Верховній Раді», – зазначив Сидір Кізін.

У проекті рішення подано перелік законопроектів, зареєстрованих у Верховній Раді:

1. Повернення капіталів з офшорів i ліквідація схем виведення грошей з України:

«Про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї» № 0001-1 від 02.12.2014;

«Про повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, звільнених від подвійного оподаткування, або тих, що мають пільговий режим оподаткування» № 1112 від 28.11.2014.

2. Демонополізація та ліквідація олігархічної моделі економіки:

«Про ліквідацію приватних монополій» № 1109 від 28.11.2014.

3. Заборона приватизації стратегічних підприємств:

«Про внесення змін до Закону України «Про приватизацію державного майна» (щодо мораторію на приватизацію державного майна до стабілізації ситуації у державі)» № 2424а від 21.07.2015р.

4. Деолігархізація енергетики та справедливі тарифи:

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення енергетичної безпеки України)» № 6341 від 11.04.2017;

«Про внесення змін до Закону України «Про ринок природного газу» (щодо особливостей функціонування газорозподільної системи)» №6583 від 12.06.2017;

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території України» № 2408а від 17.07.2015.

5. Земля ‒ власність нації:

«Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення» № 2906 від 19.05.2015.Сидір Кізін наголошує на тому, що «нагальне завдання нині – запустити процес ліквідації олігархії як явища, адже часу на бутафорні реформи вже немає».

Зазначений проект рішення, за який проголосували члени комісії, буде розглядатись на сесії обласної ради.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.