Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

Катерина ПУЗІКОВА: «ДЛЯ МЕНЕ ГОЛОВНА ПЕРЕМОГА – ПЕРЕМОГА НАД СОБОЮ»

На тренування з селища Гуйва до Житомира в басейн «Авангард» вона ходить пішки. «Тридцять хвилин – і я на бульварі біля басейну. Для мене піша хода також своєрідне тренування, я до цього звикла», – говорить Катерина ПУЗІКОВА.

У Катерини Пузікової з дитинства сколіоз четвертого ступеня. Намагання лікарів допомогти дівчині були марними. Вона з дитинства займається плаванням, сьогодні їй 29 років,  і вона на професійному рівні  виступає поряд зі здоровими плавчинями і перемагає.

– До спортивного клубу «Житомир Аква Мастерс» я потрапила у минулому році, – розповідає Катерина Пузікова. – Прийшла і сказала, що хочу серйозно займатися плаванням. Мені запропонували «тестування» – годинний заплив у басейні. Я пропливла 2 кілометри 200 метрів. Президент клубу був задоволений таким результатом і після цього мене запросили до «Житомир Аква Мастерс». Спочатку я думала, що до мене будуть ставитися з поблажливістю, зважаючи на мої фізичні вади. Однак мене прийняли у свій колектив, тепер ми, як одна велика сім’я. І вже з цим клубом я  брала участь у змаганнях з плавання в Ужгороді, Дніпрі, Одесі, Львові, Києві, Білій Церкві.

5  травня цього року на чемпіонаті України з плавання  в категорії Мастерс у  Харкові Катерина Пузікова  здобула «золото» на дистанції  50 метрів брасом, а на дистанції 100 метрів була другою. У таких змаганнях К. Пузікова є єдиною жінкою з інвалідністю.

– Минулорічний результат вдалося покращити на 3 секунди. Мої зусилля на тренуваннях дали можливість показати гарний результат, – говорить Катерина.

Сьогодні К. Пузікова   навчається в університеті «Україна на факультеті фізичної реабілітації. Вона навчається тому, що її вже навчило життя.

Після консультації в Харківському інституті патології хребта та суглобів у Катерини з’явилася  надія –   лікарі пропонують провести повну резекцію хребта.

– У спорті для мене головна перемога – перемога над собою, над своїми можливостями. Ти ставиш за мету не виграти змагання, а перемогти саму себе. Я розумію, що не потраплю в абсолют, однак щоразу прагну покращити свій попередній результат. Мабуть, тому команда до мене так позитивно ставиться. Мене ніхто не вважає за інваліда. У команді ми усі рівні,  я не відчуваю жодного дискомфорту у ставленні до себе, – зізнається  К. Пузікова. –  Я завжди розраховую на свої сили і сподіваюся лише на себе. Це, напевно, передалося від моєї бабусі – Героя Соціалістичної Праці Масловець Ольги Григорівни.

Депутат Новогуйвинської селищної ради Олексій Закшевський:

– Жителі селища Гуйва добре знають Катерину Пузікову. Тут її називають: наша чемпіонка. Її сила духу, завзяття і любов до життя вражають.

В інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України в Харкові можуть зробити операцію Катерині, її  вартість  100 тисяч гривень, така ж сума потрібна буде на реабілітацію. Я звертаюся до усіх небайдужих людей: давайте допоможемо Катерині Пузіковій, яка любить життя,  не озираючись на ті проблеми, які їй послала доля!

Телефони для зв’язку: 098-337-34-88, 068-860-26-60.

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.