Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

РОЗПОЧАВСЯ ЗБІР КОШТІВ НА ПРИДБАННЯ КОМП’ЮТЕРНОГО ТОМОГРАФА ДЛЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

Після розгляду звернення головного лікаря комунальної установи «Центральна районна лікарня»  Житомирської районної ради Т. Собка щодо фінансової підтримки реалізації проекту з придбання для установи комп’ютерного томографа, на загальних зборах працівників апарату райдержадміністрації було прийнято одностайне рішення щодо перерахування одноденного заробітку на придбання цього дороговартісного обладнання.

До ініціативи долучився й виконавчий апарат Житомирської районної ради, на зборах якого також було прийнято рішення про перерахування середнього одноденного заробітку працівників на благодійний рахунок зі збору коштів на придбання комп’ютерного томографа для КУ «ЦРЛ».

Подібні рішення наразі обговорюються колективами структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій, бізнесових структур району.

Придбання томографа для КУ «ЦРЛ» дасть змогу забезпечити ранню діагностику захворювань та оперативне лікування мешканців району. Використання даного обладнання дозволить покращити лікувально-діагностичний процес, пришвидшити діагностику у нетранспортабельних хворих з невідкладними станами, провести максимальний обсяг досліджень при підозрі на онкопатологію, туберкульоз, цереброваскулярні захворювання, хвороби опорно-рухового апарату тощо.

Загалом на томограф потрібно зібрати 12-15 млн. грн.

На червневій сесії Житомирської районної ради з районного бюджету планується виділити на проект 1 млн. грн., не меншу суму планується спрямувати на придбання комп’ютерного томографа й після перевиконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року.

Це питання буде розглянуто на найближчих сесіях селищної, сільських та сільських рад ОТГ Житомирського району.

Питання про виділення коштів планується розглянути на зборах колективів державних підприємств, зокрема – ДП «Житомирське лісове господарство», Житомирський військовий лісгосп та Житомирський бронетанковий завод.

Кошти можна перераховувати на р/р 31559339134722 ГУ ДКСУ у Житомирській області, МФО 811039, код ЄДРПОУ 01991671 (на придбання комп’ютерного томографа).

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.